Czy mój przyjaciel kena oszukuje przez SLS tradepac?
#1

Czy mój przyjaciel kena oszukuje przez SLS tradepac?
Reply
#2

Jeśli nie udało mu się odzyskać przed zakupem, to jego utrata (przyjaciela = TS). Jesteś pewien, że to ten sam baran? Może widzisz to niesłusznie
Reply
#3

Tak, potwierdzam, że jest to ten sam dokładny ram. (friend = TS) dlaczego ja? To naprawdę mój przyjaciel lol. On jest debiutantem IT.
Reply
#4

Rzadko widzimy, że tradepac podaje ceny wyższe niż ceny innych sklepów. Zwykle będą podawać ceny niższe o kilka dolarów niż inne, a następnie wypróbować z nimi okazyjnie. Może widzą, że twój przyjaciel wygląda na rozmytego i początkującego, więc podają ci wyższe ceny? Ale wtedy powinieneś dokładnie sprawdzić, jakie są ceny za przedmiot, używając cennika PC jako przybliżonego wskaźnika, zanim przejdziesz do tradepac i okazja ma. Więc jeśli przeładują cię, będziesz wiedział.
Reply
#5

jako przyjaciel. powinieneś mu pomóc, może nie zbliżysz się do niego. ale wiesz, że jest nowicjuszem IT. jak się spodziewasz, że poradzi sobie z tym? zasugerowałeś ten sklep, POZNAJĄC, że jest ciemno. i nie ostrzegali go wcześniej ani nie pomagali mu. Odpowiedzią byłoby NIE zwroty za dodatkowe opłaty. znając styl abnn prata. nie dostaniesz jego zwrotu. po prostu zapisz to i następnym razem. Pomóż mu, jeśli możesz, lub powiedz mu, ile kosztuje ta cena
Reply
#6

Informant napisał: On jest debiutantem IT. Informant napisał: Początkowo polecam go tradepac Sam siebie odpowiedz.
Reply
#7

Niestety nie ma co dyskutować ze sklepem. Weź to jako lekcję, za którą zapłacisz i idź dalej. Tylko upewnij się, że następnym razem unikniesz tego sklepu.
Reply
#8

Zgaduję, że kupił tylko RAM DDR4, a nie kompletny system? Jeśli tak, to może rozumiem, dlaczego tradepac zaznaczył cenę (uwaga: to NIE jest wymówką dla tego, co zrobili) Jako ktoś w tej branży, mogę powiedzieć, że marże na DDR4 od dystrybutorów nie są zbyt duże, jeśli sprzedawane są w SRP (w porównaniu do innych produktów). Mam do czynienia z Tradepac przy wielu okazjach i zauważam, że ma tendencję do zaznaczania, jeśli kupisz od niego osobne części, szczególnie te o niskich marżach, takie jak kombinacje DDR4 i CPU MB
Reply
#9

Rzadko TP będzie sprzedawać więcej niż inne sklepy. Zawsze rób zadanie domowe porównaj cenę przed zatwierdzeniem. Wysłane z Asus ME173X za pomocą GAGT
Reply
#10

Do tej pory nie ma informacji o tym, co baran. Nie wiem, czy naprawdę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)