Wyświetl kabel portu
#1

jakieś pomysły gdzie kupić kabel do portu v1.2 w naszym sklepie?
Reply
#2

Wypróbuj Carousell? Powinien mieć.
Reply
#3

Challenger
Reply
#4

Port wyświetlania z różnych powodów jest bardzo delikatny
Reply
#5

Kupuję od Curve Cables. Można je znaleźć na swojej stronie internetowej w celu szybszej dostawy lub na Qoo10. Zawiera dożywotnią gwarancję i są bardzo wrażliwi na twoje e-maile. Możesz więc mieć pewność, że jesteś objęty ubezpieczeniem po ich zakupie.
Reply
#6

LiLAsN napisał: Kupuję od Curve Cables. Można je znaleźć na swojej stronie internetowej w celu szybszej dostawy lub na Qoo10. Zawiera dożywotnią gwarancję i są bardzo wrażliwi na twoje e-maile. Możesz więc mieć pewność, że jesteś objęty ubezpieczeniem po ich zakupie. próbowałem je znaleźć, ale nie mogę znaleźć leh. dostałem kilku sprzedawców z dokładnie tymi samymi obrazkami itp., ale niektórzy twierdzą, że statek pochodzi z Chin, a potem ktoś powiedział, że pochodzi z kraju. a także został wyprodukowany z Chin, a także z USA. 😔
Reply
#7

stickerbomb napisał: próbowałem je znaleźć, ale nie mogę znaleźć leh. dostałem kilku sprzedawców z dokładnie tymi samymi obrazkami itp., ale niektórzy twierdzą, że statek pochodzi z Chin, a potem ktoś powiedział, że pochodzi z kraju. a także został wyprodukowany z Chin, a także z USA. 😔 możesz je znaleźć na qoo10. i tak, są bardzo wrażliwe, a nawet dają mi dodatkowy kabel za darmo, gdy pierwszy powoduje problem
Reply
#8

poszli pretendenci. Nie sprzedają kabla DP. Ale sprzedają kabel DP do HDMi ... Kupiłem od Curve Cables. Świetny kabel, ale główka wtyku jest długa, a drut niezbyt elastyczny. Wolisz mieć krótki drut głowy i elastyczny. Ponieważ mój monitor jest nieco blisko ściany coś takiego
Reply
#9

Lazada. Teraz statek bezpośrednio z Chin. Jest jeden oficjalny sklep sprzedający kable. Aplikacja Post HardwareZone Forums
Reply
#10

ugreen jeden jest dobry, kup od aliexpress
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)