[NAS] Klub właściciela QNAP NAS!
#1

Cześć wszystkim! Na rynku jest wiele innych marek. Jednym z najlepiej porównywalnych serwerów NAS, które znalazłem, jest QNAP NAS   Jeśli masz 2 wnęki QNAP NAS, 4 wnęki, a może nawet 8 wnęk? Zgłoś się tutaj i podziel się swoimi przemyśleniami lub pomóż innym właścicielom QNAP NAS!   Będę publikować kilka przydatnych wskazówek co jakiś czas, tak długo, jak na to pozwala.     Na razie wiesz, co to jest NAS? do czego zdolny NAS? z QNAP NAS, niektóre modele z wyjściem HDMI - multimedialne lokalne odtwarzanie do TV bezpośrednio. Twój NAS to skrzynka multimedialna!   Oto prosty przewodnik wideo ze swoim pięknym QTS 4.0         NAS jest świetny, działa w chmurze i obsługuje inne aplikacje pakietów zewnętrznych, takie jak wordpress, joomla i wiele innych. Czytaj więcej na: link   Nie zapominajmy o niesamowitej ilości aplikacji QNAP na telefony z Androidem i iOS !! Czytaj więcej na: link
Reply
#2

Computex 2015 - QNAP QNAP zaprezentował pierwszą na świecie jednostkę NAS Thunderbolt 2. Wyposażony w dwa porty 20 Gb / s (cztery razy szybsze niż USB 3), a także dwa porty Ethernet 10 Gb / s i cztery porty Gigabit Ethernet, TVS-871T ma osiem kieszeni SATA 6 Gb / s i jest przeznaczony dla profesjonalistów audio i wideo . Tacy użytkownicy często korzystają z komputerów Apple Mac, które są wyposażone w łączność Thunderbolt (a nie Ethernet). Korzystając z jednostek rozszerzeń TX-800P lub TX-500P (również wyposażonych w technologię Thunderbolt 2), można połączyć w łańcuch aż do sześciu jednostek, aby uzyskać 448 TB surowej pojemności. Urządzenie ma sporo mocy obliczeniowej dzięki procesorowi Intel - możesz wybrać Core i5-4590S lub Core i7-4790S - i 2 x 8 GB pamięci DDR3. Dodatkowe funkcje obejmują trzy porty USB 3 (jeden przód, dwa tylne); i dwa tylne porty USB 2. Urządzenie jest chłodzone przez dwa wentylatory 120 mm i ma wymiary 298 mm x 235 mm x 185 mm (szer. X gł. X wys.). Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Sprawdźmy to .. Nowe ~! oraz w SG, stwierdziłem, że ACE miało go w PC SHOW 2015
Reply
#4

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Zauważyłem coś nowego na stronie QNAP: TS-563, 5-bay ~ !!! lolx
Reply
#5

QNAP Turbo NAS TS-231 jest doskonały dla zaawansowanych użytkowników i firm Weź Quick Peek.
Reply
#6

Miły. Dostałem nowego 451 nadal w pudełku od soboty.
Reply
#7

halnala napisał: Miły. Dostałem nowego 451 nadal w pudełku od soboty. haha .. jesteś pierwszym, który zgłasza się ....
Reply
#8

IT-Kaki napisał: haha .. jesteś pierwszym, który zgłasza się .... Bardzo się cieszę, że wreszcie widzę wątek NAS Qnap. Byłby świetny do udostępniania zasobów i rozwiązywania problemów. Czytałem, że inicjalizacja napędów przez NAS trwa około 8-10 godzin, ale czy to prawda? Pierwszy użytkownik NAS tutaj.
Reply
#9

Uważam, że jest to "proces synchronizacji" ... potrzebuję nocy na 4 x 4 TB, aby zakończyć synchronizację ...
Reply
#10

Mój jest 451 kupiony przez wiele miesięcy. Po napotkaniu jakiegoś problemu z wykryciem NAS po każdym ponownym uruchomieniu komputera i rozwiązaniu go przez pomoc techniczną. Teraz mój NAS działa w doskonałym stanie. Po zmianie komputera mam obecnie problem z Qsync, aby uzyskać zdalny dostęp, nie mogę połączyć się z moim domem, ponieważ NAS jest w biurze, ciągle monituje nieprawidłowy adres sieciowy. Haiz ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)