<RANT> Nie kupuj niczego z sądów online.
#1

TLDR: Sądy online SUCKS!   Naprawdę dość tych gości. Zamówiłem nawierzchnię nawierzchniową 12 grudnia. Otrzymałem e-mail z potwierdzeniem mojego zamówienia. Myślałem, że to będzie proste. Czekałem i czekałem, żadnych wiadomości, nic.   Zadzwonili do nich 18 grudnia. W porządku, powiedzieli, że ich dostawcy mogliby dostać zamówienie. Bez obaw, mogą dostarczyć powierzchnię pro w ciągu najbliższych 2 dni, powiedział pracownik obsługi klienta.   Następnego dnia otrzymałem potwierdzenie e-mailem. (Wreszcie). Mogą jednak dostarczyć tylko 22 grudnia, ale nie to, co powiedzieli! Nie było to w porządku, ponieważ będę podróżować! Nazywa się CS-manem i rantuje.   Wróciłem, aby sprawdzić ceny online. Whoopy doo - cena spadła. Zapytano o ich SĄDÓW tzw. OBIETNICA
Reply
#2

Dziękuję za udostępnienie. Kupiłem od nich kilka razy, ale zwykle transakcja przebiega sprawnie. Zwykle widać tylko pęknięcia pojawiające się, gdy coś pójdzie nie tak, to jest w tym przypadku.
Reply
#3

najlepiej jest podjąć natychmiastową dostawę wszystkiego, co może być przenoszone.
Reply
#4

To jest do bani. Sądy nie mają doświadczenia w sprzedaży online, więc spodziewają się, że będą ssać. Czy próbowałeś obciążyć kartę kredytową?
Reply
#5

Psycovirus napisał: To jest do bani. Sądy nie mają doświadczenia w sprzedaży online, więc spodziewają się, że będą ssać. Czy próbowałeś obciążyć kartę kredytową? zmuszenie ich do wydania formalnego powiadomienia o anulowaniu, aby móc złożyć spór, więc mafan sia! Chcesz kupić sądy, naprawdę musisz zarobić i unieść, ale zastanawiam się, czy później dostaniesz problem, czy będzie to samo sucky?
Reply
#6

Sądy, Harvey czy cokolwiek innego tego samego. Czujesz się źle dla Ciebie, mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz zwrot pieniędzy Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#7

singupingu napisał: Sądy, Harvey czy cokolwiek innego tego samego. Czujesz się źle dla Ciebie, mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz zwrot pieniędzy Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT Uważam, że HM lub BD są bardziej odpowiedzialni niż sądy ... YMMV.
Reply
#8

Rozumiem frustrację TS czasami robimy kosztowną purcahse, ponieważ albo tego potrzebujemy, albo chcemy zastąpić starzejące się produkty, które na nas wpływają. za tak długie i bezsenne oczekiwanie, pieniądze lepiej wydać gdzie indziej. heng ja tylko kupuję taniej próżni kosztującej 60 $ od nich, co też wymaga trzech tygodni na dostarczenie.
Reply
#9

Podobne złe doświadczenia z sądami online. Kupili 900 $ i zadzwonili w ciągu pierwszego tygodnia, aby dokonać wymiany w ramach 30-dniowej bezpłatnej wymiany. Brak odpowiedzi ze strony sądu przez około dwa tygodnie. W końcu musiałem wysłać ścigacze przed upływem 30-dniowego okresu. Ostatecznie, sądy odpowiedziały i chciały, żebym najpierw skierowała się bezpośrednio do producenta, aby umówić się na spotkanie ze swoim technikiem, aby obejrzeć produkt, zanim wróci do sądu, aby dokonać wymiany. Zupełnie nieskomplikowany, jak twierdzono, a ponieważ moja transakcja dotyczyła sądy, nie widziałem, dlaczego najpierw musiałbym wrócić do producenta. W końcu nie chciałem spędzać więcej czasu w tej sprawie i zatrzymałem produkt. Był to również ostatni przedmiot, który kupiłem od sądu online.
Reply
#10

msaz napisał: heng ja tylko kupuję taniej próżni kosztującej 60 $ od nich, co też wymaga trzech tygodni na dostarczenie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)