Sineoji PL1800EP
#1

Właśnie kupiłem 2 pary Sineoji PL1800EP i parę PL500EW dla Wifi. Szybkość była świetna. Znacznie lepsze niż moje poprzednie produkty HomePlugs z Aztech.   Używałem go przez 1 dzień bez problemu, aż coś się dzisiaj wydarzyło. Nagle prędkość mojego Internetu spadła. Sprawdź router i wszystko było w porządku. Twierdził, że to PL1800EP w jakiś sposób źle działało. Po wielu włączeniach i wyłączeniach i resetowaniu udało się przywrócić normalne działanie. Zauważyłem, że wtyczki stają się bardzo gorące, gdy po raz pierwszy zacząłem diagnozować problem. Zastanawiam się tylko, czy ta usterka była spowodowana upałem? Ktoś ma podobne doświadczenia?
Reply
#2

Dziękuję za odpowiedź. Inne pytanie. W sieciach Wi-Fi mam około 30 Mb / s. Czy to na ogół szybkość, z jaką się dostaje? Ponieważ gdy przejdę na 4G, dostaję 60.
Reply
#3

kevintan12 napisał: Dziękuję za odpowiedź. Inne pytanie. W sieciach Wi-Fi mam około 30 Mb / s. Czy to na ogół szybkość, z jaką się dostaje? Ponieważ gdy przejdę na 4G, dostaję 60. Drogi kevintan12, Częstotliwość pasma PL500EW jest domyślnie ustawiona na 20MHz. Możesz chcieć do 20
Reply
#4

Zmień ustawienia na 40Mhz, wszystko było w porządku w dzień, jednak w nocy, prędkość spadła do 4 Mb / s z 60 Mb / s. Czy ustawienie automatyczne uczyni to lepszym?
Reply
#5

kevintan12 napisał: Zmień ustawienia na 40Mhz, wszystko było w porządku w dzień, jednak w nocy, prędkość spadła do 4 Mb / s z 60 Mb / s. Czy ustawienie automatyczne uczyni to lepszym? Kevintan12, Tak, zmienia się na 20
Reply
#6

Kevintan12, Po przeanalizowaniu twojej konfiguracji, oczywiście nastąpi awaria, gdy wtyczki są zdezorientowane w grupie sieci. Przy obecnej konfiguracji musisz utworzyć 2 unikalne grupy sieci domowej, w przeciwnym razie wystąpią te objawy. Czy mogę zaplanować, aby nasi pracownicy doszli do skutku i utworzyli grupę sieciową z bieżącą konfiguracją? Daj mi znać. Sineoji
Reply
#7

Cześć Sineoji, mam dla ciebie wiadomość. Zanim jednak dostanę kogoś, kto może zejść, możesz pomóc, udzielając mi instrukcji, jak skonfigurować 2 unikalne grupy sieciowe? Dzięki za doskonały czas reakcji.
Reply
#8

kevintan12 napisał: Cześć Sineoji, mam dla ciebie wiadomość. Zanim jednak dostanę kogoś, kto może zejść, możesz pomóc, udzielając mi instrukcji, jak skonfigurować 2 unikalne grupy sieciowe? Dzięki za doskonały czas reakcji. Kevintan12, Oto wideo do utworzenia zabezpieczonego identyfikatora sieci Homeplug w celach informacyjnych. Kroki są podobne, niezależnie od modeli wtyczek homeplug. http:
Reply
#9

Wiem, jak zresetować i sparować 2 wtyczki homeplug. Wspomniałeś jednak, że muszę utworzyć 2 grupy sieciowe. Pls doradzą, do której wtyczki?
Reply
#10

Masz rację. Po wyłączeniu Wi-Fi prędkość wzrosła do około 200 Mb / s. Proszę doradzić, w jaki sposób mogę skorzystać z HomePlugs Wifi?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)