Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

chmura vmware
#1

Witam, czy mogę sprawdzić, czy podobne oprogramowanie pozwala na to, aby plik obrazu był uruchamiany z chmury? lub czy zdalny pulpit będzie lepszym rozwiązaniem
Reply
#2

ipaq4444 napisał: Witam, czy mogę sprawdzić, czy podobne oprogramowanie pozwala na to, aby plik obrazu był uruchamiany z chmury? lub czy zdalny pulpit będzie lepszym rozwiązaniem Co powiesz na migrację VMX do AWS? https:
Reply
#3

davidktw napisał: Co powiesz na migrację VMX do AWS? https:
Reply
#4

ipaq4444 napisał: woh to jest interesujące! czy możesz podzielić się tym, czego używasz w tym celu? Obecnie rozważam, czy powinienem wykonać proste połączenie ze zdalnym komputerem stacjonarnym lub oknem konfiguracji 10 i ustawić je w chmurze. co zwykle będzie czynnikiem decydującym? Nie mam takich potrzeb. Zazwyczaj instaluję swoje systemy testowe w chmurze ze względu na łatwość i elastyczne koszty. Nie możesz jednak uruchamiać systemu Windows w AWS. Licencje Microsoft na chmurę to tylko Windows Server w AWS Zwykle będzie to koszt, wymagania operacyjne, dostępność, zdolności adaptacyjne i tak dalej.
Reply
#5

Czy jest jakaś usługa, która pozwala na wyświetlanie okna konsumenta w chmurze?
Reply
#6

ipaq4444 napisał: Czy jest jakaś usługa, która pozwala na wyświetlanie okna konsumenta w chmurze? Zasadniczo jest to licencjonowanie od firmy Microsoft, co sprawia, że sytuacja jest niejasna. AWS oferuje licencje Pay-As-You-Go dla serwerów Windows. Jeśli przeniesiesz istniejący obraz klienta systemu Windows do AWS, generalnie wpada on w BYOL. Microsoft Azure oferuje klienta systemu Windows, ale tylko wtedy, gdy masz licencję programisty, jak określono tutaj: https:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)