Problem ze strefą sprzętową w Chrome?
#1

Cześć, nie jestem pewien, czy ktoś ma ten sam problem, ale zauważyłem, że forum wydaje się zawieszać za każdym razem, gdy używam Chrome, aby go załadować. Zdarza się to na moim komputerze i telefonie komórkowym. Nie mam tego problemu podczas korzystania z przeglądarki MS Edge.
Reply
#2

Tak, napotkano 2 dni temu. Rozbił się i nie udało się odwiedzić żadnych stron internetowych hwz, w tym zakładek. Podczas gdy inne fora i witryny nie ma problemu. Zrobione do rozwiązania. Przeczytaj uważnie i rób, co uznasz za stosowne. 1. Odinstaluj Chrome. 2. Upewnij się, że najnowsza witryna Windows Update dotycząca aktualizacji krytycznych została wykonana. 3. Wyłącz wszystkie programy antywirusowe i Internet Security; 4. Pobierz pełną wersję przez IE lub inną przeglądarkę lub Chrome (przed odinstalowaniem) i Uruchom jako tryb administratora. 5. Jeśli to możliwe, uruchom ponownie komputer, aby włączyć program antywirusowy. 6. Jeśli masz synchronizację, upewnij się, że zapisałeś i zsynchronizowałeś przed odinstalowaniem. Wreszcie jest w stanie zalogować się do hwz. Windows 7 64-bitowy. Może wystąpić problem z ustawieniami Chrome - pomoc
Reply
#3

Dla telefonu komórkowego, której wersji. Wersja mobilna lub komputerowa, ponieważ obie są dostępne w aplikacji Chrome. Zwykle korzystam z aplikacji Chrome do odwiedzenia hwz. Używaj aplikacji GAGT głównie dla telefonów. Raz na jakiś czas aplikacja się zawiesi. Muszą się zbliżyć, aby ponownie się otworzyć.
Reply
#4

eric3743 napisał: Dla telefonu komórkowego, której wersji. Wersja mobilna lub komputerowa, ponieważ obie są dostępne w aplikacji Chrome. Zwykle korzystam z aplikacji Chrome do odwiedzenia hwz. Używaj aplikacji GAGT głównie dla telefonów. Raz na jakiś czas aplikacja się zawiesi. Muszą się zbliżyć, aby ponownie się otworzyć. Wersja Chrome 64.0.3282.137.
Reply
#5

eric3743 napisał: Tak, napotkano 2 dni temu. Rozbił się i nie udało się odwiedzić żadnych stron internetowych hwz, w tym zakładek. Podczas gdy inne fora i witryny nie ma problemu. Zrobione do rozwiązania. Przeczytaj uważnie i rób, co uznasz za stosowne. 1. Odinstaluj Chrome. 2. Upewnij się, że najnowsza witryna Windows Update dotycząca aktualizacji krytycznych została wykonana. 3. Wyłącz wszystkie programy antywirusowe i Internet Security; 4. Pobierz pełną wersję przez IE lub inną przeglądarkę lub Chrome (przed odinstalowaniem) i Uruchom jako tryb administratora. 5. Jeśli to możliwe, uruchom ponownie komputer, aby włączyć program antywirusowy. 6. Jeśli masz synchronizację, upewnij się, że zapisałeś i zsynchronizowałeś przed odinstalowaniem. Wreszcie jest w stanie zalogować się do hwz. Windows 7 64-bitowy. Może wystąpić problem z ustawieniami Chrome - pomoc
Reply
#6

czy próbowałeś wyłączyć wszystkie dodatki?
Reply
#7

watzup_ken napisał: Zalogowanie się nie jest problemem. Mógłbym wejść na kilka minut, zanim pojawi się błąd "Awaria strony". Czasami zajmuje to kilka minut, innym razem trochę dłużej. W rzeczywistości nawet w przypadku Microsoft Edge mój laptop wydaje się być w porządku, ale mój pulpit wydaje się chwilowo opóźniony. Wypróbuję twoją rekomendację. Dziękuję Ci. Nie wiem, czy moderatorzy powinni wziąć pod uwagę te kwestie, podobnie jak nie mam takich problemów nigdzie indziej. Przynajmniej nie konsekwentnie. Tak, zaczęło się od "Zaskoczenia". Później ma problem. Jak mój Win 7 nie jest pewien na Win 10. Myślałem, że to połączenie, ale inne witryny bez problemu. Ponowne uruchomienie kilka razy jeszcze nie rozwiązane. Dopiero po dwukrotnym ponownym zainstalowaniu Chrome nie ma problemu. Może połączenie jest problematyczne. ISP Starhub 1Gbps.
Reply
#8

watzup_ken napisał: Wersja Chrome 64.0.3282.137. Wersja Chrome 64.0.3282.167 (wersja oficjalna) (wersja 64-bitowa) Mój jest Windows 7 64-bitowy, nie jestem pewien sam dla Windows 10. Sprawdź, czy ktoś ma takie, jakie może być połączenie hwz. Jeśli błąd 3 może wymagać ponownego zainstalowania instrukcji tak jak ja.
Reply
#9

eric3743 napisał: Wersja Chrome 64.0.3282.167 (wersja oficjalna) (wersja 64-bitowa) Mój jest Windows 7 64-bitowy, nie jestem pewien sam dla Windows 10. Sprawdź, czy ktoś ma takie, jakie może być połączenie hwz. Jeśli błąd 3 może wymagać ponownego zainstalowania instrukcji tak jak ja. Windows 10 nie ma problemu. Lepsza aktualizacja do systemu Windows 10 Pro la.
Reply
#10

Henry Ng napisał: Windows 10 nie ma problemu. Lepsza aktualizacja do systemu Windows 10 Pro la. Nie ma problemu z używaniem Chrome w Windows 7. Błąd wynika z faktu, że serwer może być niedostępny lub nieosiągalny, ale nie stanowi problemu. W każdym razie wolę pozostać w Windows 7, ponieważ laptop jest bardzo stary, ale nadal dobry, ponieważ nigdy nie daje mi żadnego problemu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)