Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kilka pytań na temat kabli LAN
#1

Szukam kabla Ethernet o długości 20 m (Cat 6) i mam kilka pytań na ten temat. Wolę od rundy do płaskiej.   1. Dla takiej długości powinno być coś, co niektórzy ludzie nazywają kablami strukturalnymi w przeciwieństwie do kabli połączeniowych?   2. Gwiazdowy wypełniacz nie jest konieczny w łagodnych środowiskach, takich jak dom?   3. Jakieś konkretne sklepy, które są zalecane?
Reply
#2

jeśli chcesz poczekać, po prostu kup z serwisu eBay. 20m to 16 $ za rodzaje rundy. Kupiłem 10-metrowe płaskie <8 USD i nadal mogę uzyskać 900 Mb / s na speedtest.
Reply
#3

unhinged_loon napisał: Szukam kabla Ethernet o długości 20 m (Cat 6) i mam kilka pytań na ten temat. Wolę od rundy do płaskiej. 1. Dla takiej długości powinno być coś, co niektórzy ludzie nazywają kablami strukturalnymi w przeciwieństwie do kabli połączeniowych? 2. Gwiazdowy wypełniacz nie jest konieczny w łagodnych środowiskach, takich jak dom? 3. Jakieś konkretne sklepy, które są zalecane? W sprzedaży SLS jest wiele sklepów z akcesoriami. Jeśli nie masz Challengera. Stwierdzono, czy łatka, czy nie, sprawdź przed zapłaceniem. Zawsze mieć jeden w trybie gotowości ..
Reply
#4

Po prostu przejdź do Carousell i wyszukaj "20M lan cables". Okaże się. 19 USD
Reply
#5

tungsten2 napisał: Po prostu przejdź do Carousell i wyszukaj "20M lan cables". Okaże się. 19 USD
Reply
#6

Kupiłem 2x 3 metry. Do tej pory żadnych problemów. Wysyłane z Samsunga SM-G930F za pomocą GAGT
Reply
#7

Po prostu idź pretendentem kupić te markowe, takie jak Daiyo czy coś takiego ...
Reply
#8

Challenger ma pełny zakres długości i marek. Od 1 metra do 30 metrów. Wciąż wykorzystuję kable zakupione od nich od kilku lat, szczególnie 20-metrowy okrągły typ Cat-5E.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)