Szukasz starego modemu Singtel
#1

Hi Bros i siostry,   Pilnie potrzebują naszej pomocy . Mam znajomego, który zakończył swoją usługę szerokopasmowego Singtel z powodu trudnej sytuacji finansowej . Ona jest bezrobotny z powodu choroby i ma młodą szkolnego dziecko.   Mój przyjaciel wciąż odbiera wifi za pośrednictwem swojego starego modemu Singtel . Problem polega na tym , że modem jest niestabilny więc nie miała dostępu WiFi w większości .   Czy ktoś może doradzić , co robić? Kupić modem z drugiej ręki ? Nie mogę wydawać się załadować pic modemu tutaj .   Wdzięczni za wszelkie rady!   Twoje zdrowie Louise
Reply
#2

Powiedz nam model modemu , mam stary modem i router .
Reply
#3

Idź i zapisz M1 $ 6 / mth ; dla niskich dochodów rodziny .
Reply
#4

Moja kolekcja modemów Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

zakończone modemu szerokopasmowego , ale wciąż można połączyć się z Internetem? Jak to działa?
Reply
#6

Modem Old bb może odbierać sygnał wifi ? I TOT wymaga routera , jak również?
Reply
#7

Jamboree napisał: zakończone modemu szerokopasmowego , ale wciąż można połączyć się z Internetem? Jak to działa? Ja również zastanawiam się, jak to działa ?
Reply
#8

Nie mam pojęcia, co się dzieje ... Termin BB , odbierać wifi z modemu ST
Reply
#9

Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedź i mądrości !! Nie mam pojęcia, jak ona mogła dostać darmowe wifi przez kilka miesięcy aż do teraz ... matrix05 , Twój post doprowadziło mnie do pomocy dzieciaku mój przyjaciel ubiegać NEU PC Plus - jest to plan swobodnego dostępu szerokopasmowego dla studenta. Wielkie dzięki. Jonathan6630 i Commach , hałdy dzięki !! Modem mojego przyjaciela wygląda trochę jak Jonathan6630's.The Kiddo wysłał mi tę informację: informacje modemu Nr seryjny : 1597145002691 MAC addressL 002675EECD77 wersja oprogramowania: 6.0.20.1.58.1.8 konfiguracja sieci bezprzewodowej Nazwa sieci (SSID ) Pasmo 5,0 Hz : Singtel (5G ) -CD77 2,4 Hz Pasmo : Singtel -CD77 Klucz sieciowy (dotyczy obu SSID ) 0015650167 Uprzejmie doradzić ??
Reply
#10

Louise Chang napisał: Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedź i mądrości !! Nie mam pojęcia, jak ona mogła dostać darmowe wifi przez kilka miesięcy aż do teraz ... matrix05 , Twój post doprowadziło mnie do pomocy dzieciaku mój przyjaciel ubiegać NEU PC Plus - jest to plan swobodnego dostępu szerokopasmowego dla studenta. Wielkie dzięki. Jonathan6630 i Commach , hałdy dzięki !! Modem mojego przyjaciela wygląda trochę jak Jonathan6630's.The Kiddo wysłał mi tę informację: informacje modemu Nr seryjny : 1597145002691 MAC addressL 002675EECD77 wersja oprogramowania: 6.0.20.1.58.1.8 konfiguracja sieci bezprzewodowej Nazwa sieci (SSID ) Pasmo 5,0 Hz : Singtel (5G ) -CD77 2,4 Hz Pasmo : Singtel -CD77 Klucz sieciowy (dotyczy obu SSID ) 0015650167 Uprzejmie doradzić ?? INFO modemu nie pomaga w ogóle lol .. czego potrzebujemy jest model modemu / routera. Ale ponieważ już podpisane za darmo szerokopasmowych to powinno pochodzić z darmowym modem / router zbyt więc wszystko jest dobrze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)