Problem z połączeniem z Singlet 1gb Unlimited Plan
#1

Szukam pomocy ...   Niedawno ponownie zgłosiłem się do planu Singtel 1 gb Unlimited. Poprzednio był na planie 200 Mb / s również z Singtel ...   Po przejściu na nowy plan miałem problemy z połączeniem. Od czasu do czasu nie ma połączenia. Jednak po podłączeniu jest naprawdę szybki, gdy wykonuje się test prędkości ...   Zmieniono 2 routery, myśląc, że może to być problem z routerem, ale to nie działa.   Ktoś ma pojęcie, co go powoduje? Z góry dziękuję!
Reply
#2

Zadzwoń na infolinię wsparcia technicznego singtel ...
Reply
#3

Spróbuj połączyć się bezpośrednio z ONT?
Reply
#4

Mam taką samą sytuację, zmieniając z 200mbps na 1g światłowodu, myśląc, że "zaktualizowałem" Problem polega na tym, że ich bezużyteczny router Aztech 7009 jest bardzo nieprzewidywalny, a zasięg wifi jest bardzo zły, nawet w porównaniu z routerem dla 200 Mb / s. Oni po prostu przychodzą, aby zmienić inny "markowy" nowy, ale ten sam model routera. Problem nadal istnieje, ale nie przyznają, że jest to problem z routerem.
Reply
#5

moomoomoo napisał: Szukam pomocy ... Niedawno ponownie zgłosiłem się do planu Singtel 1 gb Unlimited. Poprzednio był na planie 200 Mb / s również z Singtel ... Po przejściu na nowy plan miałem problemy z połączeniem. Od czasu do czasu nie ma połączenia. Jednak po podłączeniu jest naprawdę szybki, gdy wykonuje się test prędkości ... Zmieniono 2 routery, myśląc, że może to być problem z routerem, ale to nie działa. Ktoś ma pojęcie, co go powoduje? Z góry dziękuję! Uważam, że to głupi problem z pudełkiem ONT. Zadzwoniłem do nich i powiedzieli to samo. Teraz po prostu przestaję z tym
Reply
#6

evilster napisał: Uważam, że to głupi problem z pudełkiem ONT. Zadzwoniłem do nich i powiedzieli to samo. Teraz po prostu przestaję z tym
Reply
#7

stanlee2008 napisał: w końcu zmienili mój wygląd, po zmianie aztecha 7009 2x, ale nadal problem. Pomyśl, że jest to wewnętrzna jakość routera aztech 7009, po prostu zły chip. Tak, że aztech jest trochę ..... trochę niepewny ... czy myślałeś o używaniu routerów zewnętrznych?
Reply
#8

moomoomoo napisał: Szukam pomocy ... Niedawno ponownie zgłosiłem się do planu Singtel 1 gb Unlimited. Poprzednio był na planie 200 Mb / s również z Singtel ... Po przejściu na nowy plan miałem problemy z połączeniem. Od czasu do czasu nie ma połączenia. Jednak po podłączeniu jest naprawdę szybki, gdy wykonuje się test prędkości ... Zmieniono 2 routery, myśląc, że może to być problem z routerem, ale to nie działa. Ktoś ma pojęcie, co go powoduje? Z góry dziękuję! Cześć TS, ja również niedawno zmodernizowałem i stawiłem czoło podobnemu problemowi. Mogę wiedzieć, czy problemy z połączeniem obejmują częste odłączanie serwerów od gier na urządzenia przenośne, np. Clash of Clans i problemy z łączeniem się ze stronami internetowymi?
Reply
#9

renfred89 napisał: Tak, że aztech jest trochę ..... trochę niepewny ... czy myślałeś o używaniu routerów zewnętrznych? chętny, ale przeczytałem kilka postów, które miały problemy z połączeniem po użyciu routera innej firmy, a także nie wiem, jak wymienić aztech. jakiejkolwiek porady, jak wymienić aztech, i wszelkie zalecenia, które mogą odrzucić wifi dużo dalej bez użycia przedłużaczy? thnks.
Reply
#10

stanlee2008 napisał: chętny, ale przeczytałem kilka postów, które miały problemy z połączeniem po użyciu routera innej firmy, a także nie wiem, jak wymienić aztech. jakiejkolwiek porady, jak wymienić aztech, i wszelkie zalecenia, które mogą odrzucić wifi dużo dalej bez użycia przedłużaczy? thnks. dodatkowy punkt końcowy (TP), zapomnij o bieżącym 1. rozwiązał mój prob.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)