Szukam różnych programów
#1

Szukasz jakiegoś zalecenia, aby kupić / zainstalować / pobrać różne aplikacje do mojego nowego laptopa.   Microsoft Office (najnowsze wydanie) Photoshop A / V   Wynika z tego, że to, co widziałem na ich stronie było bardziej podobne do abonamentu miesięcznego, który kosztuje dla nich około 20+ miesięcznie. Czułem, że to był większy problem z płaceniem im miesięcznie. Sklep ze sprzętem mądry, słyszałem wiele problemów, że wiele sklepów sprzedaje takie rzeczy jak "Wersja próbna", a nie pełna wersja.   Niektórzy znajomi polecali im "Torrenta", zwykłem "nielegalnie" pobierać całą tę aplikację, ale kiedy zacząłem pracować, czułem, że powinienem zapłacić trochę i wspierać wszystkie te bardziej legalne rzeczy.
Reply
#2

AWholeNewWorld napisał: Szukasz rekomendacji do kupienia
Reply
#3

davidktw napisał: Jeśli uważasz, że powinieneś płacić za oprogramowanie, z którego korzystasz, kiedy możesz sobie na to pozwolić, dlaczego nie płacisz za model subskrypcji? ZA
Reply
#4

AWholeNewWorld napisał: Znajdź kłopot, aby zapłacić za coś miesięcznego, a zapłaciłeś raz na zawsze i uzyskaj do niego dostęp na zawsze. Jakie kłopoty wiąże się z czymś, co wystawia rachunek miesięcznie? Jeśli chcesz, możesz wybrać roczny tryb płatności. "Forever" jest żałobą życzeń. Dzięki aktualizacji oprogramowania tak często, a także od czasu do czasu poprawiane, aby nadążyć za lepszymi wersjami hardwarowymi i dodatkowymi funkcjami, twoje oprogramowanie będzie datowane na miesiące. Jeśli naprawdę wierzysz w płacenie za oprogramowanie, powinieneś pomyśleć o płaceniu za ciągły wysiłek, aby od czasu do czasu aktualizować oprogramowanie i aktualizować go. W każdym razie to jest twoje wezwanie
Reply
#5

Właściwie to mam jedną rzecz, której nie jestem pewien. Czy dostają łatki po drodze? Podobnie jak w przypadku ubiegania się o urząd (powiedzmy, że może 2016 r.), Czy zostaną załatane przez załatwienie (2018, jeśli zostanie wydane)?
Reply
#6

AWholeNewWorld napisał: Właściwie to mam jedną rzecz, której nie jestem pewien. Czy dostają łatki po drodze? Podobnie jak w przypadku ubiegania się o urząd (powiedzmy, że może 2016 r.), Czy zostaną załatane przez załatwienie (2018, jeśli zostanie wydane)? Używam Office 365 przez około 2 lata, zostały łatanie oprogramowania na piłkę. Jestem również w pakiecie Adobe Creative Suite i zajmowałem się ich aktualizowaniem, wprowadzając nowe funkcje oprogramowania, które kupiłem.
Reply
#7

AWholeNewWorld napisał: Właściwie to mam jedną rzecz, której nie jestem pewien. Czy dostają łatki po drodze? Podobnie jak w przypadku ubiegania się o urząd (powiedzmy, że może 2016 r.), Czy zostaną załatane przez załatwienie (2018, jeśli zostanie wydane)? W przypadku pakietu Office 365 (subskrypcja) będziesz kwalifikować się do głównych aktualizacji, takich jak Office 2020 (kiedy wyjdzie). Za jednorazowe biuro płatności otrzymasz jedynie aktualizacje dotyczące drobnych problemów, takich jak poprawki błędów i tylko do wersji Office 2016 lub jakiejkolwiek wersji, dla której została zakupiona. Uważam, że możesz łatwo znaleźć różnicę w Internecie, jeśli masz google.
Reply
#8

Dzięki za wszystkie informacje. Próbowałem więcej badań w Adobe Creative Suite i Office 365, i naprawdę je polubiłem. Wygląda na to, że Adobe i Microsoft przesuwają swój stary format (Office YYYY, Photoshop CS- #), ale bardziej na rzeczy z 1 subskrypcji. Wygląda na to, że niedługo będę zapisywał się do nich. Dzięki.
Reply
#9

Arandalo napisał: W przypadku pakietu Office 365 (subskrypcja) będziesz kwalifikować się do głównych aktualizacji, takich jak Office 2020 (kiedy wyjdzie). Za jednorazowe biuro płatności otrzymasz jedynie aktualizacje dotyczące drobnych problemów, takich jak poprawki błędów i tylko do wersji Office 2016 lub jakiejkolwiek wersji, dla której została zakupiona. Uważam, że możesz łatwo znaleźć różnicę w Internecie, jeśli masz google. Teraz biuro jednorazowa wypłata jest do 2016 roku, ale domyślam się, że może się to zmienić w przyszłości. Photoshop jest dobry na pewno, ale zazwyczaj dla profesjonalistów, którzy pracują ze zdjęciem, ponieważ jest kosztowne. Normalny zwykły użytkownik użyje elementu Adobe Photo, aby wykonać podstawową edycję zdjęć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)