Okno 10 PC losowo zawiesza się
#1

Cześć wszystkim, mam ten problem tutaj. Zauważyłem przypadkowe zamrożenie na moim komputerze z Window 10. Mój wskaźnik myszy czasami zmienia się w małe kółko. Podejrzewam, że okno 10 robi jakieś aktualizacje lub coś bezpiecznego. Kilka pytań tutaj jest obowiązkowe do aktualizacji okna. Każdy napotkał ten problem.
Reply
#2

Możesz przejść do zarządzania zdarzeniami, aby znaleźć błędy. Jeśli masz, zrzuć zrzut ekranu i umieść tutaj.
Reply
#3

Może to być również problem ze sprzętem. Sprawdź temperaturę systemu i wentylator procesora.
Reply
#4

Bardziej przydatne jest używanie Menedżera zadań lub Eksploratora procesów. Kliknij na kolumnę procesora i posortuj wykorzystanie według malejącej kolejności. Powinieneś być w stanie zauważyć, który proces powoduje spowolnienie Wysłane z 当 断 不断, 害人 害己 używając GAGT
Reply
#5

Trudno powiedzieć, co jest nie tak bez rąk. Sugeruję, abyś uruchomił jakiś test sprzętowy. Ważne jest, aby przeprowadzić aktualizację systemu Windows, aby system mógł pobrać poprawkę dla celów bezpieczeństwa. Ostatnio Intel ma bardzo ważną łatkę. Później WiFi uruchomi WPA3, który jest nowym szyfrowaniem Wi-Fi w celu zwiększenia bezpieczeństwa.
Reply
#6

Jamesyk07 napisał: Cześć wszystkim, mam ten problem tutaj. Zauważyłem przypadkowe zamrożenie na moim komputerze z Window 10. Mój wskaźnik myszy czasami zmienia się w małe kółko. Podejrzewam, że okno 10 robi jakieś aktualizacje lub coś bezpiecznego. Kilka pytań tutaj jest obowiązkowe do aktualizacji okna. Każdy napotkał ten problem. musisz sformatować dysk twardy
Reply
#7

5star_pundit napisał: musisz sformatować dysk twardy O ile nie ma płyty OS OS, czy też przywrócenie systemu do ustawień fabrycznych, takich jak 1 dzień, kiedy po raz pierwszy użyjesz go i ponowisz wszystkie poprawki. Zajmie to kilka dni, aby załatać najnowszą wersję systemu Windows 10.
Reply
#8

Sprawdź, czy Twoje okna 10 są aktywne. Jeśli nie, odczujesz kilka sekund opóźnienia co kilka minut.
Reply
#9

hksin napisał: Sprawdź, czy Twoje okna 10 są aktywne. Jeśli nie, odczujesz kilka sekund opóźnienia co kilka minut. Możliwy. Ale większość ludzi używa oem. Czy można aktualizować okna bez aktywacji?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)