Proszę polecić mi mobilnego dostawcę Internetu
#1

Singtel, M1 lub Starhub?
Reply
#2

faded11 napisał: Singtel, M1 lub Starhub? hmm, przynajmniej powiedz, który obszar zainteresowania chcesz porównać wśród 3 dostawców mah ... tak to ogólnie .......
Reply
#3

renfred89 napisał: hmm, przynajmniej powiedz, który obszar zainteresowania chcesz porównać wśród 3 dostawców mah ... tak to ogólnie ....... pod względem ceny, szybkości i niezawodności
Reply
#4

faded11 napisał: pod względem ceny, szybkości i niezawodności Cena Hahas można sprawdzić na ich stronach internetowych. Mogę podzielić się z Tobą doświadczeniem związanym z korzystaniem z mobilnego połączenia szerokopasmowego singtel. Obecnie posiadam miesięczną subskrypcję mobilnego Internetu szerokopasmowego w wysokości 17,91 USD, z darmowym pakietem danych 3 GB, który został zapisany w planie studenckim. przy każdej rejestracji planu transmisji danych możesz wybrać pamięć USB lub mobilną sieć Wi-Fi. Wybrałem mobilne wifi, które było darmowe. model został mi podarowany to Huawei E5776, obsługujący do 150 Mb / s. ale jak mój e5776 się zepsuł, centrum serwisowe huawei zamieniono na zupełnie nowy E5786, który obsługuje pełną prędkość 300mbps. Singtel obsługuje także usługę Singtel Wifi, która jest bezpłatna do końca lipca 2015 r. Przy okazji nie testować prędkości w mobilnym wifi, ponieważ dane mobilne są trochę rzadkie .. hahas
Reply
#5

Jeśli zależy ci na szybkości, mam nadzieję, że te porównania pomogą: http:
Reply
#6

Starhub jest najlepszy. używam od 10 ostatnich lat.
Reply
#7

Mam doświadczenie ze wszystkimi 3, obecnie trzymając linie ST i SH, odbiór M1 nie jest dobry w moim domu, więc anulowałem go, ale szybkość 4G jest dobra, jest szybka. SH 4G nie jest najszybszy, ale odbiór jak dotąd jest w porządku. Prędkość ST 4G jest tak dobra jak M1, ale odbiór jest znacznie lepszy niż M1.
Reply
#8

keigo napisał: Mam doświadczenie ze wszystkimi 3, obecnie trzymając linie ST i SH, odbiór M1 nie jest dobry w moim domu, więc anulowałem go, ale szybkość 4G jest dobra, jest szybka. SH 4G nie jest najszybszy, ale odbiór jak dotąd jest w porządku. Prędkość ST 4G jest tak dobra jak M1, ale odbiór jest znacznie lepszy niż M1. dlaczego potrzebujesz 2 linii lol
Reply
#9

Najlepiej sprawdzić, który sygnał dostawcy można odbierać w domu. Jeśli trzy sygnały są dobre, zdecyduj o prędkości.
Reply
#10

newcell napisał: Najlepiej sprawdzić, który sygnał dostawcy można odbierać w domu. Jeśli trzy sygnały są dobre, zdecyduj o prędkości. jak sprawdzić wszystkie 3? Cała moja rodzina używa linii telefonicznej singtel, więc może tylko sprawdzić sygnał singtel
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)