Pomoc z Dlink DIR885L
#1

Witam wszystkich, którzy są w stanie zaoferować porady dotyczące konfiguracji routera Dlink dla planu Singtel 1gps? Próbowałem wykonać konfigurację, korzystając z instrukcji podanych w przewodniku instalacji, ale nie mogłem uzyskać żadnego połączenia internetowego ... Bardzo doceniam każdą pomoc.
Reply
#2

Czy skonfigurowałeś profil vlan na 885l? Zakładam, że obsługuje konfigurację vlan. .
Reply
#3

renfred89 napisał: Czy skonfigurowałeś profil vlan na 885l? Zakładam, że obsługuje konfigurację vlan. . Nie jestem pewien, czy tak się dzieje, czy nie. Nie widziałem tej opcji na stronie ustawień.
Reply
#4

Może powinieneś zadzwonić do Singtel usługi, powód jest taki, jak sądzę, że może być ich tylny koniec mają blokadę na Adres Mac na poprzednim routerze, który masz.
Reply
#5

Najpierw musisz nam powiedzieć, który z planów jesteś 1. Nieograniczony 1 Gbps - wyłącznie światłowodowy dostęp szerokopasmowy 2. Pakiet Fiber Home - pakiet z miotv, moi voice, broadband .... itp Po drugie, czy wykonałeś jakieś prace domowe, aby sprawdzić, czy dir-855l obsługuje zgodność z 802.1Q Vlan Tagging? Jeśli nie, proszę przekazać Dlink połączenie. Wreszcie, Jeśli nie potrzebujesz tych wszystkich usług mio, zwanych singtel @ 1688, aby go wyłączyć i przekonwertować do bezpośredniego ONT, aby używać go z twoim dir-885l Jeśli potrzebujesz tych wszystkich usług mio, to szkoda, będziesz musiał podłączyć swój dir-885l jako router dodatkowy, aby z niego korzystać. Router dostarczany przez Singtel będzie twoim głównym routerem. Mam nadzieję że to pomoże
Reply
#6

tungsten2 napisał: Najpierw musisz nam powiedzieć, który z planów jesteś 1. Nieograniczony 1 Gbps - wyłącznie światłowodowy dostęp szerokopasmowy 2. Pakiet Fiber Home - pakiet z miotv, moi voice, broadband .... itp Po drugie, czy wykonałeś jakieś prace domowe, aby sprawdzić, czy dir-855l obsługuje zgodność z 802.1Q Vlan Tagging? Jeśli nie, proszę przekazać Dlink połączenie. Wreszcie, Jeśli nie potrzebujesz tych wszystkich usług mio, zwanych singtel @ 1688, aby go wyłączyć i przekonwertować do bezpośredniego ONT, aby używać go z twoim dir-885l Jeśli potrzebujesz tych wszystkich usług mio, to szkoda, będziesz musiał podłączyć swój dir-885l jako router dodatkowy, aby z niego korzystać. Router dostarczany przez Singtel będzie twoim głównym routerem. Mam nadzieję że to pomoże Nawet jeśli jest to pakiet światłowodowy 1 Gb / s bez jakiejkolwiek usługi telewizyjnej, nie można wyłączyć konfiguracji vlana.
Reply
#7

mikengtw napisał: Może powinieneś zadzwonić do Singtel usługi, powód jest taki, jak sądzę, że może być ich tylny koniec mają blokadę na Adres Mac na poprzednim routerze, który masz. Zamieniam swój router Singtel i wchodzę i wychodzę, także nigdy nie blokuję Kena. Do tej pory użyłem ac87u, ac3200 i ac88u na moim 200mbps Feb, również nv kena zablokowanym .. hahas!
Reply
#8

renfred89 napisał: Nawet jeśli jest to pakiet światłowodowy 1 Gb / s bez jakiejkolwiek usługi telewizyjnej, nie można wyłączyć konfiguracji vlana. renfred89, dzięki za poprawkę.
Reply
#9

tungsten2 napisał: renfred89, dzięki za poprawkę. Czy DIR-885L może być używany z Singtelem?
Reply
#10

AshSim napisał: Czy DIR-885L może być używany z Singtelem? Nie sądzę. wyszukiwanie w witrynie dlink nie powoduje opublikowania oprogramowania układowego dla obsługi konfiguracji vlan. jak dotąd tylko 890L ma do tego obsługę oprogramowania układowego, ale obecnie jest niedostępna na stronie dlink.com.sg.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)