Martwe plamy
#1

Martwe plamy
Reply
#2

Wydaje się podobne ... Mój router znajduje się w rogu na końcu domu. Sypialnie na drugim końcu mają słabą łączność. Dlatego też ustawiłem punkt dostępu
Reply
#3

ponieważ Twoim priorytetem jest zasięg Wi-Fi, a nie szybkość, możesz wypróbować Asus RT-N14UHP. następnie, jeśli siła sygnału nadal nie jest wystarczająco dobra w twojej drukarce wifi, telefonie iPhone, lokalizacji laptopa, możesz ustawić jeden z twoich routerów dlink wifi jako przedłużacz wifi w twojej lokalizacji Apple TV.
Reply
#4

Patrząc na twój układ ... twój router jest na jednym końcu, a większość urządzeń w drugim .... więc sygnał będzie zły, ponieważ musi podróżować przez "dwie ściany z dużej odległości". Zaproponuj przeniesienie routera do bardziej centralnej lokalizacji.
Reply
#5

Streetwise napisał: Patrząc na twój układ ... twój router jest na jednym końcu, a większość urządzeń w drugim .... więc sygnał będzie zły, ponieważ musi podróżować przez "dwie ściany z dużej odległości". Zaproponuj przeniesienie routera do bardziej centralnej lokalizacji. Mam nadzieję. Ale mój kabel jest naprawiony tylko w tym miejscu
Reply
#6

j_t_fusion napisał: ponieważ Twoim priorytetem jest zasięg Wi-Fi, a nie szybkość, możesz wypróbować Asus RT-N14UHP. następnie, jeśli siła sygnału nadal nie jest wystarczająco dobra w twojej drukarce wifi, telefonie iPhone, lokalizacji laptopa, możesz ustawić jeden z twoich routerów wifi jako przedłużacza wifi w swojej lokalizacji Apple TV. hmmm naprawdę nie rozumiem.
Reply
#7

mrclubbie napisał: Wydaje się podobne ... Mój router znajduje się w rogu na końcu domu. Sypialnie na drugim końcu mają słabą łączność. Dlatego też ustawiłem punkt dostępu jak skonfigurowałeś punkt dostępu?
Reply
#8

gohsj89 napisał: Mam nadzieję. Ale mój kabel jest naprawiony tylko w tym miejscu Chodzi o to, aby przesunąć router nieco w lewo.
Reply
#9

Szczerze mówiąc, nawet najlepszy router nie rozwiązuje problemu, ponieważ najdalszy kąt ma również problem. Myślę, że 2 najlepsze sposoby: 1. Użyj powerline. Wiele różnych marek, ale Sineoji jest świetne 2. Przekształć swój port telefoniczny w Ethernet. Jeśli posiadłość jest stara, może uzyskać ~ 90 Mb / s. Jeśli nowy BTO, możesz uzyskać jeszcze szybszą prędkość
Reply
#10

Nowy port SH gdzieś powerline, jeśli nie jest to możliwe
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)