Jak rozwiązywać złośliwe oprogramowanie ??
#1

Przede wszystkim nie wiem, czy to powinno być właściwe forum do publikowania.   ale w każdym razie, mój hotmail wysyła wiadomości e-mail, które nie są wysyłane przeze mnie. Ciągle otrzymuję blok jako spamer od hotmaila ... czy to dlatego, że mam złośliwe oprogramowanie czy coś takiego?
Reply
#2

mibs88 napisał: Przede wszystkim nie wiem, czy to powinno być właściwe forum do publikowania. ale w każdym razie, mój hotmail wysyła wiadomości e-mail, które nie są wysyłane przeze mnie. Ciągle otrzymuję blok jako spamer od hotmaila ... czy to dlatego, że mam złośliwe oprogramowanie czy coś takiego? pobierz pobierz za darmo Spybot Search & Destroy: Dom Spybot-S & D!
Reply
#3

thx faceci za szybką reakcję ... teraz próbują
Reply
#4

zmień także swój hotmail pwd
Reply
#5

Twoje hasło do hotmaila było proste i zostało w ten sposób porwane. Zmień hasło na bardziej złożone.
Reply
#6

Kindovic napisał: zmień także ur hotmail pwd tungsten2 napisał: Twoje hasło do hotmaila było proste i zostało w ten sposób porwane. Zmień hasło na bardziej złożone. ok zanotowane
Reply
#7

Mogłeś też zostać wyautowany. Nie wpisuj haseł, z wyjątkiem TYLKO w witrynach Microsoft. Pamiętaj też o zmianie swojego pytania dotyczącego odzyskiwania i haseł, na wszelki wypadek.
Reply
#8

Cześć, Złośliwe oprogramowanie można rozwiązać, instalując program antywirusowy na komputerze ... Recenzja PocketBook IQ
Reply
#9

Twoje konto Hotmail zostało przejęte, zalogować się i zmienić na silniejsze hasło tak szybko, jak to możliwe. mibs88 napisał: Przede wszystkim nie wiem, czy to powinno być właściwe forum do publikowania. ale w każdym razie, mój hotmail wysyła wiadomości e-mail, które nie są wysyłane przeze mnie. Ciągle otrzymuję blok jako spamer od hotmaila ... czy to dlatego, że mam złośliwe oprogramowanie czy coś takiego?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)