Wifi, płyta główna, karta sieci bezprzewodowej
#1

Cześć chłopaki,   Niedawno odrzuciłem mój abordaż na płytkę do 1 Gbps za pomocą Singtel.   Zastanawiam się tylko, czy moja obecna płyta główna Intel DH61CR z USB 2.0 i bezprzewodowa karta sieciowa WNDA3100v2 jest w stanie w pełni wykorzystać prędkość Wi-Fi.   Czy ktoś może doradzić, czy wystarczy sama zmiana adaptera bezprzewodowego, czy też muszę zmienić również płytę główną? Jeśli muszę zmienić, na co powinienem zwrócić uwagę, aby upewnić się, że wykorzystuję prędkość Wi-Fi.   Pls nie proszą mnie o podłączenie do kabla Lan, ponieważ mój pokój jest zbyt daleko od trasy, aby ułożyć kabel.       https:
Reply
#2

zmień kartę sieci bezprzewodowej na 5GHz
Reply
#3

kamipify napisał: zmień kartę sieci bezprzewodowej na 5GHz Nawet jeśli zmienię swój adapter na typ 2.4 / 5GHz, czy moja płyta główna USB 2.0 będzie w stanie poradzić sobie z prędkością? Czytam online, który mówi, że prędkość transferu USB 2.0 wynosi tylko 480 megabitów. Czy rozumiem to poprawnie?
Reply
#4

Zamiast tego użyj Homeplug. Maksymalna prędkość może nie osiągnąć łączności bezprzewodowej, ale o wiele bardziej stabilnej. Stabilny jak w sieci bezprzewodowej 5 GHz zapewnia pełną prędkość obok routera i sygnał zerowy 2 pokoje dalej.
Reply
#5

Chciałbym 1 Gbps WiFi prędkości ??? Znajdź router WiFi AD i router Pcie WiFi AD umieść swój komputer i router niosą się nawzajem. Voila dostaniesz 1Gbps na WiFi.
Reply
#6

Nethergate napisał: Nawet jeśli zmienię swój adapter na typ 2.4 / 5GHz, czy moja płyta główna USB 2.0 będzie w stanie poradzić sobie z prędkością? Czytam online, który mówi, że prędkość transferu USB 2.0 wynosi tylko 480 megabitów. Czy rozumiem to poprawnie? USB 2.0 i duża odległość spowodują szybkość połączenia poniżej 100 Mb / s. Aby uzyskać 1 Gb / s, maks. Około 900+ Mb / s, połączenie przewodowe jest najlepsze, ponieważ pulpit obsługuje 1 Gb / s. To zależy od Twojego budżetu i tego, jak Ci się podoba. Układanie pojazdów może być dla niektórych brzydkie, ale połączenie będzie stabilne. Koszt może wynosić poniżej 100 USD za prostą pracę przewozową. Twoja decyzja musi uwzględniać Twoje potrzeby i wydajność. Jeśli nie, to marnowanie ma plan 1 Gb / s, ponieważ nawet plan 500 Mbps lub niższy zrobi to samo, biorąc pod uwagę, że bezprzewodowy w większości ma maksymalną prędkość 500 Mb / s, zwykle około 300 Mb / s.
Reply
#7

Karta PCIe Wi-Fi
Reply
#8

Potrzebujesz karty Wi-Fi 802.11ac PCI-E, routera 802.11ac i wyraźnego, mocnego sygnału
Reply
#9

Karta Pcie wifi jest najlepsza
Reply
#10

Z jakiego routera Singtel korzystasz? W każdym razie możesz opublikować go w Internet Bandwidth & Networking Clinic w celu uzyskania lepszych odpowiedzi. Prawdziwe WiFi nie może uzyskać 1 Gb / s, możesz się uśmiechnąć, jeśli dostaniesz 300 Mb / s.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)