POMOC z terminalem światłowodowym
#1

Cześć, niedawno zapisałem się na nowy plan włókien M1. I niestety, mój dom nie dostał instalacji przez otwartą sieć, to długa historia.   Anyways, Ponieważ mój komputer jest w moim pokoju i im obecnie korzystam z Internetu z wtyczki kabla telewizyjnego (nie jestem pewien, co TTS nazywa) przez starhub, zastanawiam się, czy terminal można zainstalować tutaj, zamiast wtyczki kabla telewizji kablowej w moim salonie . Dzięki!!
Reply
#2

Możesz powiedzieć im, gdzie zainstalować. Ale pamiętaj, że jeśli przekracza 15 m, musisz zapłacić dodatkowo.
Reply
#3

whaleshark87 napisał: Możesz powiedzieć im, gdzie zainstalować. Ale pamiętaj, że jeśli przekracza 15 m, musisz zapłacić dodatkowo. O, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. ale po prostu potwierdzić, drut będzie razem ze wszystkimi kablami elektrycznymi zamkniętymi przez plastikowe przedmioty (nie wiem, co się nazywa), prawda? Ponieważ ... jeśli tak, to ominie cały parametr mojego salonu, wejdzie do oddzielnego pomieszczenia i dotrze do mojego. w wyniku prawie 15m. o człowieku to jest do bani.
Reply
#4

HahaHassan napisał: O, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. ale po prostu potwierdzić, drut będzie razem ze wszystkimi kablami elektrycznymi zamkniętymi przez plastikowe przedmioty (nie wiem, co się nazywa), prawda? Ponieważ ... jeśli tak, to ominie cały parametr mojego salonu, wejdzie do oddzielnego pomieszczenia i dotrze do mojego. w wyniku prawie 15m. o człowieku to jest do bani. Nie mogą korzystać z elektrycznej ciężarówki, zamiast tego mogą prowadzić nową ciężarówkę.
Reply
#5

Ah .. ok dzięki wielkie! (: mam nadzieję, że nie przekroczy 15m
Reply
#6

HahaHassan napisał: Ah .. ok dzięki wielkie! (: mam nadzieję, że nie przekroczy 15m Cóż, możesz zrobić zgrubny pomiar samodzielnie zaczynając od drzwi wejściowych (u góry) do miejsca, w którym znajduje się TP.
Reply
#7

albertlee napisał: Cóż, możesz zrobić zgrubny pomiar samodzielnie zaczynając od drzwi wejściowych (u góry) do miejsca, w którym znajduje się TP. Tak, zrobiłem, i było to 14,6 ++ m LOL, jakie są szanse.
Reply
#8

Myślę, że dadzą i wezmą trochę ... mogą dać ci dodatkowe 01m lub 02m FOC ... HahaHassan napisał: Tak, zrobiłem, a było to 14,6 m LOL, jakie są szanse.
Reply
#9

HahaHassan napisał: Tak, zrobiłem, a było to 14,6 m LOL, jakie są szanse. Jeśli potraktujesz ich dobrze, mogą dać ci 15,5 m, nie obciążając Cię ani grosza. ; p
Reply
#10

@HahaHassan Darmowy dla pierwszych 15 milionów jest dla tych, którzy zdecydują się zainstalować TP w początkowym okresie oferty. Dla tych, którzy przegapili darmową ofertę z jakichkolwiek powodów, koszt Opennet dla wysokiego budynku wynosi 200 $ za pierwsze 15m i 33 $ za blok 5m powyżej 15m. W przypadku nieruchomości wyładowanych wynosi odpowiednio 450 USD i 33 USD za blok 5m. Sprawdź, czy M1 jest gotów pochłonąć koszty dla ciebie. Jeśli chodzi o lokalizację Punktu końcowego (TP), Opennet zaleca, aby był blisko telewizora. Jest to dla wygody użytkowników, którzy chcą płacić za telewizję dostarczaną za pośrednictwem usług światłowodowych. Jeśli nie masz zamiaru subskrybować płatnej telewizji przy użyciu usługi światłowodowej, możesz zainstalować usługę TP w dowolnym miejscu najlepiej odpowiadającym Twoim wymaganiom. To właśnie zrobiłem. Przeniesienie może odbywać się kosztem. Możesz zajrzeć do przewodnika właściciela domu przez opennet: http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)