Poszukuje pomocy przy modernizacji platformy do gier Ryzen
#1

Cześć chłopaki, szukając porady na temat poniższych nowych części do aktualizacji. Czy to jest w porządku ? Z góry dziękuję!   CPU i Motheboard: MSI X470
Reply
#2

W rzeczywistości twoja obecna konfiguracja nie powinna mieć problemów z grami, w które grasz.
Reply
#3

zacky1223 napisał: Cześć chłopaki, szukając porady na temat poniższych nowych części do aktualizacji. Czy to jest w porządku ? Z góry dziękuję! CPU i Motheboard: MSI X470
Reply
#4

FinalTidus napisał: Twoje obecne urządzenie jest wystarczająco dobre ... U nie zauważysz znacznej poprawy. Rapt0r napisał: W rzeczywistości twoja obecna konfiguracja nie powinna mieć problemów z grami, w które grasz. Och, ok! Jeśli tak, to nie zmienię urządzenia, dopóki się nie zepsuje. wahahah dzięki chłopaki!
Reply
#5

żeby sprawdzić zestaw ryzen, który sklep?
Reply
#6

spawn_1990 napisał: żeby sprawdzić zestaw ryzen, który sklep? Sprawdzam cennik motywu PC
Reply
#7

zacky1223 napisał: Sprawdzam cennik motywu PC dzięki.....
Reply
#8

bez sensu imho; zdobądź SSdi, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś
Reply
#9

zacky1223 napisał: Cześć chłopaki, szukając porady na temat poniższych nowych części do aktualizacji. Czy to jest w porządku ? Z góry dziękuję! CPU i Motheboard: MSI X470 / Ryzen 5 2600X: 537 USD Ram: G.SKILL TRIDENT Z RGB F4-3000C16D (2 X 8GB) 329 USD Obudowa: Fractual Design Meshify C 149 $ Ponowne użycie GPU: Palit 1070 Super Jetstream PSU: Seasonic X-660 [80 Plus Gold] MOnitor: Predator Xb271hu Cel, powód: Gry (Overwatch, Diablo 3, GrimDawn) Oglądaj Youtube, Netflix Budżet (mniej niż 1200 USD) Jeśli to swędzenie, po prostu to zrób. Jak ja! pochodzący z i5 6600. Teraz tylko uaktualniony do Ryzen. Z moją płytą główną x470, jestem ustawiony do 2020 roku. LOL Ale w bardziej poważnym tonie, Ferolare ma rację. Uzyskaj dysk SSD, przyniesie Ci wymierną korzyść w oparciu o aktualną wersję.
Reply
#10

icheb napisał: Jeśli to swędzenie, po prostu to zrób. Jak ja! pochodzący z i5 6600. Teraz tylko uaktualniony do Ryzen. Z moją płytą główną x470, jestem ustawiony do 2020 roku. LOL Ale w bardziej poważnym tonie, Ferolare ma rację. Uzyskaj dysk SSD, przyniesie Ci wymierną korzyść w oparciu o aktualną wersję. Ferolare napisał: bez sensu imho; zdobądź SSD, jeśli już nie hahahah Dostałem Intel SSD, kiedy mam swoją obecną konfigurację. Myślę też, że swędząca ręka chce walnąć, tylko chce znaleźć wymówki. lol
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)