singtel 500mbps - RT-AC87U prędkość nieparzysta
#1

Cześć!   Udaje mi się zastąpić mój router aztech singtel z asus RT-AC87U. Dziwne jest to, że na portach 1 i 3 AC87U prędkości są znacznie wolniejsze.   To jest moja konfiguracja:   ONT -> Port WAN AC87U Miotv -> Port AC87U 4 (cat6) switch -> port AC87U 2 (cat6, ale dom był w builku z kotem 5 lub 5e, więc gdzieś w łączu są wszystkie cat 5s z ostatnim bitem od switcha do routera cat6) teraz, kiedy podłączam laptopa do dowolnego portu 1 lub 3, prędkość wynosi od 200 do 300 Mb / s. Mówię tutaj o przewodach.   Ciekawą rzeczą jest mój pulpit w moim pokoju, który jest podłączony do przełącznika, który jest teraz na porcie 2 AC87U, a jego prędkość wynosi od 500 do 600 Mb / s. W takim razie połączenie pośrednie jest jeszcze szybsze niż bezpośrednie połączenie AC87U?   Używam speedtest i korzystam z serwera singtel w celu przetestowania prędkości. Zmieniłem także między singtel-mio i singtel-others profile. Takie same wyniki dla obu, obecnie dostępne w Singtel-innych.   Czy ktoś ma to samo spotkanie?
Reply
#2

Witaj ponownie Przy okazji, dobra dusza może mi powiedzieć, jak uzyskać reklamowane wysokie prędkości bezprzewodowe (1734 Mb / s szybciej niż przewodowo!) Z EA-AC87 z moim RT-AC87U? Czy jest jakaś konfiguracja, którą muszę wykonać? dzięki
Reply
#3

quaere napisał: Witaj ponownie Przy okazji, dobra dusza może mi powiedzieć, jak uzyskać reklamowane wysokie prędkości bezprzewodowe (1734 Mb / s szybciej niż przewodowo!) Z EA-AC87 z moim RT-AC87U? Czy jest jakaś konfiguracja, którą muszę wykonać? dzięki smutno powiedzieć, nigdy nie zdarzy się to na żadnym bezprzewodowym kliencie oprócz robienia medialnego mostu przez routery bezprzewodowe 4x4 ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)