RJ45 LAN Ethernet Joiner łącznik
#1

Chcę kupić RJ45 Lan Ethernet Joiner Coupler do podłączenia 2 Kabel Cat 6, ale ma to znaczenie w przypadku stolarki Cat 6 też? Widziałem w serwisie eBay, ale podałem tylko Cat 5 lub 5e. Wszelkie porady? Dzięki.
Reply
#2

Nie ma znaczenia, pinezki są takie same.
Reply
#3

jest ok huan ..... może korzystać ....
Reply
#4

Nie wiem, czy jest wrażliwy na kabel krzyżowy czy prosty? ostatnio pamiętam, czy prostym i prostym użyciem tych łączników, staje się kabel krzyżowy, a jeśli krzyżuję się i krzyżuję, otrzymuję prosty kabel.
Reply
#5

Czy możesz sprawdzić, czy ktokolwiek ma problemy z łącznością po użyciu łącznika?
Reply
#6

Im przy użyciu jednego, myślę, że dostałem go na 50 centów każdego. Kupiłem jak 20szt. Używam go do przedłużania kabli. Działa to jak normalny kabel, więc myślę, że sposób, w jaki się łączy, wciąż jest uważany za prosty zobacz zdjęcia, aby potwierdzić Jeśli chcesz, mogę ci dać za darmo, ale musisz mnie poznać
Reply
#7

Ktoś wie, jak majsterkować, więc staje się łącznikiem krzyżowym?
Reply
#8

Myślę, że lepiej, jeśli kupisz kabel crossover. dlaczego i tak chcesz mieć sprzęg krzyżowy
Reply
#9

Dzięki, pchły1! Skąd go kupiłeś? Czułem się tak głupio kupując jeden za 3 $ na Qoo10 wczoraj .. Czytam w Internecie, że używanie stolarskie powinno być rozwiązaniem tymczasowym, ponieważ połączenie jest zbawienne
Reply
#10

niektórzy używają blokady scotch, niektórzy mają keystone do zrobienia.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)