PURE VPN
#1

Czysty użytkownik VPN proszę podzielić się tym. Dzięki.
Reply
#2

Teraz mają opcję subskrypcji na całe życie ....
Reply
#3

Henry Ng napisał: Czysty użytkownik VPN proszę podzielić się tym. Dzięki. Próbowałem więcej niż 6 usług VPN, a PureVPN jest najbardziej niezawodne i bezpieczne! Usługa wsparcia jest doskonała i jest ważna !!!!! Serwery są szybkie, połączenia są stajnie! Obecnie używam go z dedykowanym adresem IP, który jest naprawdę świetny i ma więcej dobrych funkcji
Reply
#4

abstrax napisał: Teraz mają opcję subskrypcji na całe życie .... Ile to kosztuje?
Reply
#5

Dostałem go do swoich chińskich serwerów, ale tak naprawdę nie jest oparty na Chinach. Jeśli zalogujesz się na swoich chińskich serwerach, adres IP będzie widoczny w USA. Tak więc nie będzie działać w przypadku tych usług strumieniowych w Chinach. Skontaktowałem się z nimi, ale 0 rozwiązanie. Unikaj, jeśli zamierzasz używać go wyłącznie do przeglądania stron z ograniczeniami w Chinach. Przy okazji anulowałem to w ciągu 2 godzin od użycia. Zaakceptowali moje anulowanie, ale nie otrzymali zwrotu pieniędzy.
Reply
#6

hnzfaz napisał: Dostałem go do swoich chińskich serwerów, ale tak naprawdę nie jest oparty na Chinach. Jeśli zalogujesz się na swoich chińskich serwerach, adres IP będzie widoczny w USA. Tak więc nie będzie działać w przypadku tych usług strumieniowych w Chinach. Skontaktowałem się z nimi, ale 0 rozwiązanie. Unikaj, jeśli zamierzasz używać go wyłącznie do przeglądania stron z ograniczeniami w Chinach. Przy okazji anulowałem to w ciągu 2 godzin od użycia. Zaakceptowali moje anulowanie, ale nie otrzymali zwrotu pieniędzy. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Czemu nigdy nie dotrzymać tej obietnicy? Jeśli jest to dealer, możesz to zgłosić.
Reply
#7

Astrill VPN jest dobry?
Reply
#8

Henry Ng napisał: 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Czemu nigdy nie dotrzymać tej obietnicy? Jeśli jest to dealer, możesz to zgłosić. Zarejestrowałem się bezpośrednio z purevpn. Na szczęście wybrałem plan na 3 miesiące. W przeciwnym razie byłbym na nich naprawdę zły. Lekcja. Teraz jestem z astrill. Szczęśliwsi. Chińskie serwery są jednak podlewane. Poświęć dużo czasu na połączenie, a prędkość nie jest dobra.
Reply
#9

Jestem też z Astrillem. Ich chińskie serwery były dość szybkie w przeszłości, ale nie tak niedawno, nie jestem pewien czy jest to spowodowane przez Great China Firewall. Z nimi przez 2 lata, a ostatnio zapisał się na kolejne 2 lata za jedyne 99 USD.
Reply
#10

hnzfaz napisał: Zarejestrowałem się bezpośrednio z purevpn. Na szczęście wybrałem plan na 3 miesiące. W przeciwnym razie byłbym na nich naprawdę zły. Lekcja. Teraz jestem z astrill. Szczęśliwsi. Chińskie serwery są jednak podlewane. Poświęć dużo czasu na połączenie, a prędkość nie jest dobra. Jak się ma serwer Astrill HK? Szybki?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)