Powinien czy nie powinien?
#1

Obecnie używa monitora Benq XL2730. Myślałem o zmianie na Prism X340. Czy warto to zmienić, czy powinienem po prostu trzymać się XL2730?   Ekran na X340 ma dłuższą szerokość, ale wygląda na mniejszą wysokość ekranu.
Reply
#2

Nie warto. Zwróć uwagę, że wiele gier nie obsługuje natywnego ultrawide.
Reply
#3

to była jedna z moich trosk. ponieważ testowałem go również teraz, a nawet podczas oglądania youtube również nie na pełnym ekranie. 😐 singupingu napisał: Nie warto. Zwróć uwagę, że wiele gier nie obsługuje natywnego ultrawide.
Reply
#4

Jeśli pochodzisz z normalnego 60hz i chcesz spróbować ultrawide high refresh, to dobrze jest iść. Ale już używasz całkiem niezłego monitora odświeżającego. Nie marnuj pieniędzy próbując tego ultrawide. O ile nie jest to jak Predator X34, który jest większym skokiem od monitora ultraszerującego o wysokiej rozdzielczości ips. W przeciwnym razie proponuję powstrzymać pomysł uzyskania x370.
Reply
#5

wah drapieżnik x34 nie może la. już z budżetu. Czekam już na moich nowych głośników. jeśli nadal mam ten monitor, naprawdę muszę już sprzedać moje nerki. 😄 singupingu napisał: Jeśli pochodzisz z normalnego 60hz i chcesz spróbować ultrawide high refresh, to dobrze jest iść. Ale już używasz całkiem niezłego monitora odświeżającego. Nie marnuj pieniędzy próbując tego ultrawide. O ile nie jest to jak Predator X34, który jest większym skokiem od monitora ultraszerującego o wysokiej rozdzielczości ips. W przeciwnym razie proponuję powstrzymać pomysł uzyskania x370.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)