zalecenie dotyczące kompilacji
#1

Cześć, proszę, pomóżcie polecić podstawową kompilację do surfowania, przesyłania strumieniowego i oglądania filmów. gry takie jak l4d2 itp. budżet: jak najniższy, aby zaspokoić potrzeby Dysk SSD nie jest wymagany.   z komputera, jeśli to możliwe.
Reply
#2

Ryzen 2400g, 16 GB pamięci RAM (2X8)
Reply
#3

Ryzen 2200G i 8GB RAM wystarczą do gry w L4D2 na poziomie 60 klatek na sekundę, jeśli chcesz zwiększyć budżet.
Reply
#4

FroztSpectre napisał: Ryzen 2200G i 8GB RAM wystarczą do gry w L4D2 na poziomie 60 klatek na sekundę, jeśli chcesz zwiększyć budżet. korzystając z grafiki na płycie? może polecić pełną kompilację? niewielka obudowa z 2 gniazdami ssd i 1 hdd. Dzięki
Reply
#5

bump dla budowania rekomendacji
Reply
#6

Rashkae napisał: Ryzen 2400g, 16 GB pamięci RAM (2X8) Idź do procesora i ramka, jak stwierdził jeden z brosów tutaj. Mobo może rozważyć ASRock AB350M, chociaż nie podoba mi się marka, to mobo jest dość popularne. Obudowa zobaczy, jaki jest twój preferowany rozmiar i punkt ceny. Upewnij się, że pasuje do rozmiaru płyty głównej, w zalecanym mobo ASRock, to m-ATX, więc możesz wziąć pod uwagę nexus M, ponieważ jest w stanie zmieścić 2 dyski SSD i 1 3,5 "HDD zgodnie z wymaganiami. Jest to raczej przypadek budżetowy i prawdopodobnie odsłoni kable w pobliżu przedniej obudowy tuż za wentylatorami FroztSpectre napisał: Ryzen 2200G i 8GB RAM wystarczą do gry w L4D2 na poziomie 60 klatek na sekundę, jeśli chcesz zwiększyć budżet. Dla 2200G jeszcze go nie dotknąłem, więc nie jestem pewien, czy potrafi obsłużyć 60FPS dla L4D2, ale ofc jeśli dostroi się do niższego ustawienia, myślę, że jest to w stanie, aby TS mogło go również rozważyć (: PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#7

Jeśli kupowanie w sklepie może je zmusić do zbudowania .. chociaż mogą istnieć pewne opłaty, jeśli nie jest to pełna kompilacja systemu. Ponieważ jesteś w budżecie, samemu tworzysz licencję, możesz zaoszczędzić na niektórych kosztach lub użyć pieniędzy na zamianę innego komponentu. zjlim86 napisał: Woot ... dziękuję za cytat ... i dziękuję bardzo. Czy baran działający w 2666 będzie wystarczający dla L4D2 i diablo 3? Czytam w wątku, który trzeba OC pamięci RAM? PS. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi zbudować ... haha PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#8

Jeśli ryzen, chociaż masz budżet, poleciłbym najpierw uzyskać 1 kij z 8 gb 3000mhz RAM. Można rozważyć klevv śrubę 3000 mhz w 129 z dynacore. Zawsze można dodać kolejny kawałek później, gdy masz gotówkę do teraz zalecanej pojemności 16GB pamięci.
Reply
#9

zjlim86 napisał: Woot ... dziękuję za cytat ... i dziękuję bardzo. Czy baran działający w 2666 będzie wystarczający dla L4D2 i diablo 3? Czytam w wątku, który trzeba OC pamięci RAM? PS. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi zbudować ... haha Jeśli grasz wyłącznie dla D3 i L4D2, i naprawdę naciskasz na budżet. Szczerze mówiąc 2666MHz (2x 4GB dwukanałowego ramka) jest wystarczająco dobre dla ciebie. Łatwo> 60 fps dla L4D2, podczas gdy D3 powinieneś uzyskać średnio 45-55 fps dla ustawień Mid-High 1080p. (Shadows at med). Chcesz lepszych klatek na sekundę niż po prostu upuść cienie na niski poziom. Przy okazji, zauważcie to, porównując pojedyncze kanały i dwa kanały. Dual Channel może dać więcej fps niż Single Channel. Np. 1x8 gb 2666 MHz mniej klatek na sekundę niż 2x4 gb 2666 MHz. A także kolejny film pokazujący. Osobiście nie mogę znaleźć żadnego modemu 2x4gb 3000MHz lub 3200MHz, dlatego zalecałem tylko lornetę 2666MHz.
Reply
#10

W przypadku procesora graficznego Ryzen na pokładzie, matryce Dual Channel mają znaczący wpływ na jakość.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)