BenQ XL2411Z vs ASUS VG248QE
#1

Szukasz 144hz , każdy użytkownik aktualnie na żadnej z tych monitorów ? Troska podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat tych 2 modelach ? Planuje się go z COMEX show. Dzięki dzięki! Lub jakiejkolwiek innej lepszej alternatywy ?
Reply
#2

Czytaj z OCN . BenQ bardziej warto
Reply
#3

m0n0n0ke napisał: Czytaj z OCN . BenQ bardziej warto Dzięki bro , oba są wyceniane podobnie z obu stron użytkowników mówiąc oba są lepsze niż inne hahaha
Reply
#4

kashix napisał: Szukasz 144hz , każdy użytkownik aktualnie na żadnej z tych monitorów ? Troska podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat tych 2 modelach ? Planuje się go z COMEX show. Dzięki dzięki! Lub jakiejkolwiek innej lepszej alternatywy ? Oba dość dużo funkcje takie same, BenQ XL2411Z używane mieć problem ze znalezieniem niektórych ludzi fabrycznych kalibruje kolory zbyt wypłukiwane .. ale trochę szczypanie będzie to naprawić. O tym samym przedziale cenowym , przypominam ma innej AOC Monitor AOC 24 " panel G2460PF 144hz tn z freesync technologii. IMO , starają się iść z tańszy o 2 ..
Reply
#5

Należy pamiętać, że BenQ nie posiada DisplayPort , tylko DVI . Jeśli chcesz wybrać opcję DP , można rozważyć BenQ XL2430T !
Reply
#6

Gdybym był u pójdę do Benq xl2430t i kupić od videopro z qoo10 gdy nie jest $ 100 poza kuponie. Cena detaliczna jest / było 588 $ , wystarczy dodać element 12 USD (dla mnie Dodałem kontroler Logitech ) oraz u można uzyskać całość 500 $ . Monitor BenQ u zadawane nie mają DisplayPort i inne cechy i kosztują $ 480 + , równie dobrze może dodać 20 $ więcej dostać coś lepszego
Reply
#7

Monitor Asus nie trzeba rozważyć , drogie i złe rep w jakości i obsługi klienta , u można znaleźć angsty wątku z Asusa na tym forum
Reply
#8

I zahukała ALR BenQ w dobrej hehehe cenowym. Thx thx wszystkim ! Iść zanurzaj moje doznania w 144hz
Reply
#9

kashix napisał: I zahukała ALR BenQ w dobrej hehehe cenowym. Thx thx wszystkim ! Iść zanurzaj moje doznania w 144hz Świetny wybór
Reply
#10

m0n0n0ke napisał: Świetny wybór Dzięki stary! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, uzyskać dobry monitor.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)