Czy na rynku jest już Coolermaster Q300L?
#1

Właśnie zobaczyłem tę sprawę z internetu ... SRP @ 39,90 USD ....     http:
Reply
#2

Będzie dostępny w 3 tygodniu kwietnia
Reply
#3

Łał! Cooler Master Oficjalne konto ?! Poproś o specjalny tytuł od administratora Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#4

Gg ... Właśnie zbudowałem platformę w zeszłym tygodniu. Powinienem był poczekać i zdobyć tę skrzynkę CoolerMaster_SG napisał: Będzie dostępny w 3 tygodniu kwietnia
Reply
#5

Zaznaczone!
Reply
#6

Szukałem Q300P, ale zdecydowałem się zamiast tego na Tecware Vision. Powinien jednak poczekać
Reply
#7

O tak! Brzmi dobrze singupingu napisał: Łał! Cooler Master Oficjalne konto ?! Poproś o specjalny tytuł od administratora Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#8

Zbuduj jeszcze jedną platformę! (Żartuję) Omfgitzmark napisał: Gg ... Właśnie zbudowałem platformę w zeszłym tygodniu. Powinienem był poczekać i zdobyć tę skrzynkę m.garz napisał: Szukałem Q300P, ale zdecydowałem się zamiast tego na Tecware Vision. Powinien jednak poczekać
Reply
#9

CoolerMaster_SG napisał: Zbuduj jeszcze jedną platformę! (Żartuję) Ile wynosi szacunkowa cena dla obu przypadków?
Reply
#10

Czy to ja, czy teczka wygląda nieco z przodu ._. PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)