ASUS AC5300 lub AC88U
#1

Cześć chłopaki,   Zmieniam dom na EA (146 m²). Mój stary router cmi (3 anteny asus) jako ostatni pokój nie może zostać odebrany, więc zamierzam uaktualnić do jednego z nich.   Myśli o zdobyciu sieci bałagan, ale myślę, że overkill na hdb.   Wszelkie zalecenia?
Reply
#2

icetrap napisał: Cześć chłopaki, Zmieniam dom na EA (146 m²). Mój stary router cmi (3 anteny asus) jako ostatni pokój nie może zostać odebrany, więc zamierzam uaktualnić do jednego z nich. Myśli o zdobyciu sieci bałagan, ale myślę, że overkill na hdb. Wszelkie zalecenia? Twoja 3 antena Asus to który model?
Reply
#3

Qubicfactor napisał: Twoja 3 antena Asus to który model? Mogę się mylić, ale to może być 66. Przepraszamy router Wi-Fi w nowym domu. Kupiony 2 lata temu podczas targów IT.
Reply
#4

icetrap napisał: Cześć chłopaki, Zmieniam dom na EA (146 m²). Mój stary router cmi (3 anteny asus) jako ostatni pokój nie może zostać odebrany, więc zamierzam uaktualnić do jednego z nich. Myśli o zdobyciu sieci bałagan, ale myślę, że overkill na hdb. Wszelkie zalecenia? Wykonano remont? Jeśli jeszcze nie, dodaj punkty danych i nie ma znaczenia, który model kupisz.
Reply
#5

Jakie masz urządzenia bezprzewodowe? Jeśli masz dużo różnych urządzeń, to ac5300 może ci odpowiadać. AC88U może również, ale nie będzie miało znaczenia, jeśli ur urządzenia bezprzewodowe są tylko 2 x2. Ac66u to 2x2. icetrap napisał: Cześć chłopaki, Zmieniam dom na EA (146 m²). Mój stary router cmi (3 anteny asus) jako ostatni pokój nie może zostać odebrany, więc zamierzam uaktualnić do jednego z nich. Myśli o zdobyciu sieci bałagan, ale myślę, że overkill na hdb. Wszelkie zalecenia? Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone
Reply
#6

xonix napisał: Wykonano remont? Jeśli jeszcze nie, dodaj punkty danych i nie ma znaczenia, który model kupisz. Tylko jeden punkt danych do pomieszczenia głównego. Myślałem o używaniu go do mojego telewizora. Nie jestem pewien, czy chcę używać mojego starego routera jako punktu dostępowego.
Reply
#7

renfred89 napisał: Jakie masz urządzenia bezprzewodowe? Jeśli masz dużo różnych urządzeń, to ac5300 może ci odpowiadać. AC88U może również, ale nie będzie miało znaczenia, jeśli ur urządzenia bezprzewodowe są tylko 2 x2. Ac66u to 2x2. Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Mogę mieć dużo urządzeń bezprzewodowych, ponieważ wszyscy moi fani są bezprzewodowi. Mam paski odcień Philipsa i mam amazonkę Alexa. Nie wiesz ile, ale powiedz 15?
Reply
#8

icetrap napisał: Tylko jeden punkt danych do pomieszczenia głównego. Myślałem o używaniu go do mojego telewizora. Nie jestem pewien, czy chcę używać mojego starego routera jako punktu dostępowego. icetrap napisał: Mogę mieć dużo urządzeń bezprzewodowych, ponieważ wszyscy moi fani są bezprzewodowi. Mam paski odcień Philipsa i mam amazonkę Alexa. Nie wiesz ile, ale powiedz 15? Uzyskaj AC5300, ponieważ wydaje się, że masz więcej urządzeń Wi-Fi niż Wired. Jeśli główna sypialnia nie może odbierać silnego sygnału, użyj starego routera jako AP.
Reply
#9

xonix zaoferował tę samą radę, którą mam zamiar dać .. Wszyscy Twoi fani i światła nie są intensywnie eksploatowani, ale jestem pewien, że są wolniejsi niż telefony i laptopy. U można się upewnić, że triada ac5300 wyrzuci te urządzenia w 2,4hz i zarezerwuje 2 5Ghz na szybsze urządzenia. icetrap napisał: Mogę mieć dużo urządzeń bezprzewodowych, ponieważ wszyscy moi fani są bezprzewodowi. Mam paski odcień Philipsa i mam amazonkę Alexa. Nie wiesz ile, ale powiedz 15? Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone
Reply
#10

Dzięki chłopaki. Myślałem, aby uzyskać ac88, aby obniżyć koszty i używać mojego starego routera jako ap. Ale pójdzie z twoją radą. Równie dobrze można uzyskać lepszy router i mieć nadzieję, że zasięg będzie lepszy. Właściwie moim problemem jest zasięg.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)