Potrzebuję pomocy dla mojego routera
#1

Okej, więc mój problem polega na tym, że żadne z moich rodzinnych urządzeń nie może połączyć się z moim routerem asus n15 przez wifi. ale nadal mogę połączyć się z Internetem przez przewód. dla wifi nie mogę nawet wyszukać w moim wifi. nic w ogóle. więc to jest mój problem z routerem lub problem z usługodawcą internetowym? czy muszę wysłać router do gwarancji lub?
Reply
#2

Survivelater napisał: Okej, więc mój problem polega na tym, że żadne z moich rodzinnych urządzeń nie może połączyć się z moim routerem asus n15 przez wifi. ale nadal mogę połączyć się z Internetem przez przewód. dla wifi nie mogę nawet wyszukać w moim wifi. nic w ogóle. więc to jest mój problem z routerem lub problem z usługodawcą internetowym? czy muszę wysłać router do gwarancji lub? Czy włączasz Wi-Fi? Zmień ssid z domyślnego i skanuj ponownie. To jest problem routera, jeśli możesz uzyskać dostęp do Internetu przez przewód
Reply
#3

bezprzewodowy nie ma nic wspólnego z twoją isp.
Reply
#4

Spróbuj zresetować router i upewnij się, że transmisja wifi jest włączona.
Reply
#5

feintan napisał: Czy włączasz Wi-Fi? Zmień ssid z domyślnego i skanuj ponownie. To jest problem routera, jeśli możesz uzyskać dostęp do Internetu przez przewód jak mogę to zrobić? ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy mogę normalnie korzystać z mojego wifi .. potem niespodziewanie nie mogę ... też nic nie zmieniłem
Reply
#6

Przejdź do strony głównej routera. Jeśli nie jest źle, to 192.168.1.1
Reply
#7

ry0suk1 napisał: Przejdź do strony głównej routera. Jeśli nie jest źle, to 192.168.1.1 jeśli się nie mylę, nic nie zmieniłem od samego początku. więc, co widzę teraz, moje wifi jest włączone. ale wciąż nie mogę znaleźć mojego wifi za pośrednictwem mojego etatu, a mój ssid też nie jest ukryty ..
Reply
#8

Survivelater napisał: jeśli się nie mylę, nic nie zmieniłem od samego początku. więc, co widzę teraz, moje wifi jest włączone. ale wciąż nie mogę znaleźć mojego wifi za pośrednictwem mojego etatu, a mój ssid też nie jest ukryty .. czy widzisz inne SSID? Jeśli tak, jaka jest twoja konfiguracja bezprzewodowa na routerze? czy chcesz zrobić zrzut ekranu? Czy kanał bezprzewodowy> 11?
Reply
#9

Gribber napisał: czy widzisz inne SSID? Jeśli tak, jaka jest twoja konfiguracja bezprzewodowa na routerze? czy chcesz zrobić zrzut ekranu? Czy kanał bezprzewodowy> 11? tak, jestem w stanie zobaczyć inne SSID. mój kanał bezprzewodowy został ustawiony jako auto Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

Survivelater napisał: tak, jestem w stanie zobaczyć inne SSID. mój kanał bezprzewodowy został ustawiony jako auto Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz nie rób ... używaj auto, ale ogranicz się do 1-11 (wybierz swój szczęśliwy numer) i inną radę, po prostu użyj tylko AES. więc do pierwszego wpisu nie jest to żaden problem, o którym wspomniałeś, a raczej jest to problem użytkownika. w związku z tym sprawa zamknięta.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)