Ethernet
#1

Cześć chłopaki,   Więc zasadniczo mój komputer znajduje się na drugim piętrze, router jest na pierwszym. Uruchomienie kabla ethernetowego nie jest dla mnie opcją (na razie). Obecnie mam kilka opcji i chciałbym się z nimi zapoznać, ale wcześniej podzielę się moimi warunkami i potrzebami.   Pokój, w którym znajduje się mój komputer, jest w zasadzie martwym punktem, z wyjątkiem jednego rogu tuż przy drzwiach. Prędkości ac wifi dosłownie przeskakuje od 0mbps do 120mbps i są tylko 5m od siebie (ten kąt i gdzie jest mój komputer). Tak, próbowałem umieścić tu przedłużacz, ale narożnik i reszta pomieszczenia jest jak dwa końce kształtu litery "L", co oznacza, że ściana blokuje je, powodując spadek połączenia przez alott. tl; dr, każdy metr bliżej routera robi ogromną różnicę.   Teraz właśnie zbudowałem ten komputer i mam kilka opcji. 1) Za pomocą przedłużacza w tym rogu, a następnie uruchom kabel Ethernet do niego (ale to ogranicza prędkość wifi do 100 Mb / s ze względu na port Ethernet (właściciel sklepu pc sprzedał mi złe mobo, które nie mogą pasować do karty wifi kupiłem i może tylko wymienić kartę dla tego przedłużacza)   2) Użyj adaptera usb wifi i użyj kabla przedłużającego, aby wyciągnąć go do rogu (czy to spowolni prędkość?)   3) Zmień moją płytę główną i Miej kartę wifi, która ma rozszerzenie poza obudową (jest zaprojektowana w ten sposób z dwoma dużymi antenami)   Mam inne obawy, ale chciałbym usłyszeć o tym opinię.
Reply
#2

Czwarta opcja, przenieś komputer na pierwsze piętro XD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)