Najtańszy dostęp szerokopasmowy
#1

Jaki jest najtańszy koszt pakietu Broadband? Chciałbym zainstalować szerokopasmowy Internet dla moich teściów. Nawet oni mają starhub telewizję kablową i singtelowy plan usług telefonii komórkowej, wszelkie doładowania za niskoprocesowe usługi szerokopasmowe będą kosztować> 30 $ miesięcznie. Korzystają tylko z Internetu szerokopasmowego do przeglądania stron internetowych .. czytania wiadomości, forum itp., Więc prędkość nie jest żadnym problemem. Doceń, że ktoś dostał lobanga za tani pakiet usług szerokopasmowych. Dzięki
Reply
#2

darwinkoh napisał: Jaki jest najtańszy koszt pakietu Broadband? Chciałbym zainstalować szerokopasmowy Internet dla moich teściów. Nawet oni mają starhub telewizję kablową i singtelowy plan usług telefonii komórkowej, wszelkie doładowania za niskoprocesowe usługi szerokopasmowe będą kosztować> 30 $ miesięcznie. Korzystają tylko z Internetu szerokopasmowego do przeglądania stron internetowych .. czytania wiadomości, forum itp., Więc prędkość nie jest żadnym problemem. Doceń, że ktoś dostał lobanga za tani pakiet usług szerokopasmowych. Dzięki Myślę, że teraz nie ma już 29 $ planu .... teraz wszystko około 3x, ale wysoka prędkość jak m1 1Gbps
Reply
#3

Następnie uwolnij 1 Mb / s z telewizji kablowej.
Reply
#4

comex_1 napisał: Następnie uwolnij 1 Mb / s z telewizji kablowej. tats, dlaczego powiedziałem o 19 $, co ... skrzynka jest co najmniej 20 $ miesięcznie wor
Reply
#5

ale hor. jest technicznie 1mbps nadal szerokopasmowy huh? jest to, czego chcą pod koniec dnia
Reply
#6

MoreGoodEars napisał: tats, dlaczego powiedziałem o 19 $, co ... skrzynka jest co najmniej 20 $ miesięcznie wor TS mówią, że dom ma już telewizję kablową.
Reply
#7

dokładnie to, co mam na myśli! pytają, czy dostali inny plan szerokopasmowy, bez względu na to, czy są to już 2 miliony dolarów za 1 Mb / s, czy nie jest to prawda?
Reply
#8

dlaczego nie korzystać z wifi na uwięzi z mobilnego smartfona?
Reply
#9

comex_1 napisał: Następnie uwolnij 1 Mb / s z telewizji kablowej. ??? Masz darmową przepustowość 1 Mb / s z Cable TV Box meh? Jak sobie z tym radzimy? Dzięki
Reply
#10

Sprawdź skrzynkę za portem Ethernet, czy nie. Podłącz kabel LAN i spróbuj. Teoretycznie, interaktywne pudełko powinno zawierać MODEM KABLI. My Cable TV BOX to Hubstation, wciąż ma darmowy dostęp do Internetu tylko do backupu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)