Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Cześć chłopaki   kilka pytań na temat sieci VPN.   Dostaję nowego telewizora Sony , 55c8500c który pochodzi z Android TV .   Rozumiem, że aby zalogować się do aplikacji Netflix w tv i pewnie trzeba VPN ?   ktoś korzysta vprvpn ? jakieś opinie ?   Poszedłem do vprvpn witrynę i zrozumiałem, że muszę pobrać aplikację dla Mac , jeśli używam iMac , a okna w przypadku korzystania z komputera itp   to znaczy muszę pożyczki dół wersji Androida na moim tv bezpośrednio ? czy to również oznaczać, że nie mogę korzystać z tego samego konta na moim iMac ?   dzięki chłopaki. Naprawdę debiutantem tego .   Jimmy
Reply
#2

Tristan2009 napisał: Cześć chłopaki kilka pytań na temat sieci VPN. Dostaję nowego telewizora Sony , 55c8500c który pochodzi z Android TV . Rozumiem, że aby zalogować się do aplikacji Netflix w tv i pewnie trzeba VPN ? ktoś korzysta vprvpn ? jakieś opinie ? Poszedłem do vprvpn witrynę i zrozumiałem, że muszę pobrać aplikację dla Mac , jeśli używam iMac , a okna w przypadku korzystania z komputera itp to znaczy muszę pożyczki dół wersji Androida na moim tv bezpośrednio ? czy to również oznaczać, że nie mogę korzystać z tego samego konta na moim iMac ? dzięki chłopaki. Naprawdę debiutantem tego . Jimmy ** Po prostu rozmawiać ze vprvpn , nie obsługują one Android TV . To jak mam zamiar oglądać Netflix na moim telewizorze?
Reply
#3

Tristan2009 napisał: ** Po prostu rozmawiać ze vprvpn , nie obsługują one Android TV . To jak mam zamiar oglądać Netflix na moim telewizorze? VPN thru routerem , który obsługuje openvpn poprzez custom firmware jak Merlin , pomidora lub DD - WRT
Reply
#4

trzeba kupić dobry router, z większą mocą procesora , jeśli planujesz zainstalować aplet VPN w routerze.
Reply
#5

MikeDirnt78 napisał: trzeba kupić dobry router, z większą mocą procesora , jeśli planujesz zainstalować aplet VPN w routerze. DLINK dir868l .. kupić od carosell lub HWZ sprzedaży garażu .. powinno być ard 100 ... musi być odważna do oprogramowania Flash .. może migać WRT -dd .. aktualnie uruchomione tej konfiguracji
Reply
#6

za pomocą VPN oglądać teraz Netflix Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Wongpk napisał: za pomocą VPN oglądać teraz Netflix Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz dzięki. I będzie się dowiedzieć, jak oglądać Netflix za pomocą VPN na ekranie telewizora . Nie oglądać ktoś mi pokazać, że jest oglądanie Netflix na swoim komputerze. możesz pomóc?
Reply
#8

gld998 napisał: VPN thru routerem , który obsługuje openvpn poprzez custom firmware jak Merlin , pomidora lub DD - WRT Dzięki! używam Asus 87U . można kierować mi , jak to zrobić , co pan sugeruje ? Proszę traktować mnie jak pierwszy raz przy użyciu VPN oraz pierwszy raz na Smart TV . dzięki jeszcze raz
Reply
#9

gld998 napisał: DLINK dir868l .. kupić od carosell lub HWZ sprzedaży garażu .. powinno być ard 100 ... musi być odważna do oprogramowania Flash .. może migać WRT -dd .. aktualnie uruchomione tej konfiguracji jaki jest związek jeśli nie torrenting ? jakieś problemy odłączania ?
Reply
#10

Hi Tristan , jeśli tylko planuje VPN oglądać Netflix lub Hulu , można zapisać się do usługi Smart DNS jak UnoTelly . Po zarejestrowaniu się na tym, obsługa zapewni Państwu dwa adresy serwerów DNS dla ciebie do wejścia zarówno w routerze lub telewizora . Uważam, że ten sposób jest łatwiejsze niż instalacja sieci VPN na routerze , które mogą być trudne dla początkujących jak ty.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)