[Maylyn - Networking] Nadchodzące ASUS Networking @ Computex Taiwan 2014
#1

[Maylyn - Networking] Nadchodzące ASUS Networking @ Computex Taiwan 2014
Reply
#2

Kluczowe cechy Broadcom 5G WiFi XStream to platforma MIMO dla routerów domowych, która zawiera sześć strumieni 802.11ac i trzy strumienie 802.11n, które działają jednocześnie. Najważniejsze to: ~ Pięciordzeniowa jednostka centralna "Penta Core" (CPU) składająca się z dwóch radiostacji 5GHz i jednego radia 2,4 GHz oraz mocy obliczeniowej 2,96 GHz w celu maksymalizacji pojemności sieci ~ Wsparcie dla niedawno wydanego spektrum od Federal Communications Commission (FCC) poprzez jednoczesne wielokanałowe możliwości w paśmie 5 GHz, aby umożliwić sześć strumieni 802.11ac ponad 160 MHz przepustowości ~ Największy zasięg i szybkość na zasięg dzięki wysokiej mocy RF w górnych pasmach 5GHz i 2,4 GHz ~ Lepszy zasięg streamingu wideo z transmisją wiązki i technologią AnyBeam Oprogramowanie SmartConnect, aby zapewnić, że każde urządzenie Wi-Fi działa na najlepszym paśmie częstotliwości w jednym z trzech odpowiednich kanałów bezprzewodowych ~ Automatyczne rozdzielanie współistniejących urządzeń Wi-Fi 802.11n i 802.11ac na różne częstotliwości ~ Oprogramowanie BroadStream Intelligent Quality of Service (iQoS) do identyfikacji ruchu przychodzącego i alokacji odpowiedniej przepustowości dla aplikacji priorytetowych ~ Oprogramowanie Wireless Insight jako wizualne narzędzie umożliwiające użytkownikom łatwe zauważanie i diagnozowanie typowych problemów z siecią Wi-Fi, zmniejszając koszty posiadania ~ Zgodność ze standardami zapewniająca bezproblemową współpracę wszystkich urządzeń Wi-Fi z certyfikatem CERTIFIED i korzystanie z nowej platformy
Reply
#3

Router Wi-Fi ASUS AC3200 z bliska Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Zarezerwowane ~~~~
Reply
#5

Wah liaos, że router wygląda bardzo ostro ... ale musisz mieć kartę WLAN, która obsługuje tę prędkość?
Reply
#6

KWSW napisał: Wah liaos, że router wygląda bardzo ostro ... ale musisz mieć kartę WLAN, która obsługuje tę prędkość? 6 anten jest cholernie okrutna ~ Ale tak, wygląda na to, że potrzebujesz karty sieciowej, która obsługuje tę prędkość.
Reply
#7

fireduke86 napisał: 6 anten jest cholernie okrutna ~ Ale tak, wygląda na to, że potrzebujesz karty sieciowej, która obsługuje tę prędkość. myślę, że jestem zadowolony z mojego AC68U
Reply
#8

KWSW napisał: myślę, że jestem zadowolony z mojego AC68U Dążenie do osiągnięcia surowej mocy nigdy się nie kończy
Reply
#9

Przypuszczam, że wracają do ery routera N66 / AC66, gdzie będą musieli użyć stojaka na pakiety w celu ich ustawienia w porównaniu z routerem AC68. widzę kable.
Reply
#10

Łączność bezprzewodowa z 2 lub więcej złą oceną! Koniec z okablowaniem strukturalnym!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)