Cyfrowa i analogowa linia telefoniczna SingTel
#1

Niedawno przeniosłem się do nowego kondominium i chciałem zasubskrybować analogową linię telefoniczną dla mojego faksu. Jednak SingTel poinformował mnie, że budynek nie obsługuje linii analogowej i może korzystać tylko z linii cyfrowej.   Czy tak naprawdę jest w przypadku nowych projektów? Skoro jest on zdigitalizowany, dlaczego wciąż otrzymuję 1 port LAN i 1 port telefoniczny w każdym pokoju?
Reply
#2

linia telefoniczna jest przeznaczona dla ludzi do łączenia się z ich skrzynki instalacyjnej (np. bto rodzaju) do wszystkich portów twojego rm: np .: TP-> ONT (to ta, która konwertuje wyjście cyfrowe na analogowe.) -> gniazdko ścienne i wyjście do reszty twojego rm.
Reply
#3

Nowe budynki nie mają już systemu POTS, w systemie MDBF mają tylko systemy cyfrowe, więc możesz subskrybować tylko usługi DSL lub usługi cyfrowe.
Reply
#4

Czy możesz przefaksować na linii cyfrowej?
Reply
#5

Tak powinno działać, chyba że faks jest tak cholernie wrażliwy na sygnał. .
Reply
#6

bpphua napisał: Niedawno przeniosłem się do nowego kondominium i chciałem zasubskrybować analogową linię telefoniczną dla mojego faksu. Jednak SingTel poinformował mnie, że budynek nie obsługuje linii analogowej i może korzystać tylko z linii cyfrowej. Czy tak naprawdę jest w przypadku nowych projektów? Skoro jest on zdigitalizowany, dlaczego wciąż otrzymuję 1 port LAN i 1 port telefoniczny w każdym pokoju? Tak, cały nowy budynek nie ma już kabla miedzianego w pionie budynku. Port telefoniczny mieszkania lub Punktem dla ciebie jest połączenie lub połączenie cyfrowej linii telefonicznej wszystkich pomieszczeń.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)