Pierwszy budynek PC potrzebuje porady
#1

Cześć wszystkim,   Próbuję zbudować komputer po raz pierwszy po sprawdzeniu wielu stron internetowych, które są częściami, które obecnie zdecydowałem     Procesor: i5 - 7600k   CPU Cooler: hyper 212 evo   Płyta główna: gry GA-217 3 ~ 7   GPU: MSI GTX 1060 6 Gb lub MSi GTX 1070 x gr   RAM: G.skill aegis 8 gb DDR3 lub DDR4 [rozważa uzyskanie 2x 8 gb]   Dysk twardy: Toshiba 1TB 7200RPM   SDD: Samsung 850 Evo 250GB [Opcjonalnie, będzie dostępny tylko w ramach budżetu]   Zasilacz: FSP Hyrdro 650w   Sprawa: doceń wszelkie zalecenia tutaj dziękuję     Budżet: 1500 USD może wzrosnąć w razie potrzeby   Doceniam każdą pomoc, jaką mogłem uzyskać w związku z powyższym kompilacją komputera, dziękuję!
Reply
#2

po co budujesz komputer? jaki jest obecny monitor? również, ur mobo może wziąć tylko ddr4.
Reply
#3

cześć, dziękuję za odpowiedź obecnie buduję komputer do celów związanych z grami Gry, w które gram zazwyczaj to csgo, dota 2, overwatch i arka survival oraz kilka gier AAA granie na ultra wysokich ustawieniach nie jest dla mnie koniecznością, ale zamiast tego wolałby, aby komputer działał płynnie bez większych problemów a zwłaszcza przetrwanie arki, ponieważ gra wymaga porządnego gpu do grania bez żadnych problemów z FPS Muszę jeszcze zdecydować na monitorze, ale teraz na niego patrzę i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć porządny
Reply
#4

Używanie i5 odblokowanego z płytą Z nie jest zbyt dobre, ponieważ cena może być dopasowana do otrzymania non K i7 z płytą h / b, dzięki czemu można uzyskać większą wydajność przy podobnych wydatkach GPU mądry zobacz swoje preferencje, jeśli celujesz w markę to jest w porządku, ale jeśli chcesz lepszej gwarancji można rozważyć Zotac (5-letnia gwarancja) i jest nieco tańszy mushroom12345 napisał: Cześć wszystkim, Próbuję zbudować komputer po raz pierwszy po sprawdzeniu wielu stron internetowych, które są częściami, które obecnie zdecydowałem Procesor: i5 - 7600k CPU Cooler: hyper 212 evo Płyta główna: gry GA-217 3 ~ 7 GPU: MSI GTX 1060 6 Gb lub MSi GTX 1070 x gr RAM: G.skill aegis 8 gb DDR3 lub DDR4 [rozważa uzyskanie 2x 8 gb] Dysk twardy: Toshiba 1TB 7200RPM SDD: Samsung 850 Evo 250GB [Opcjonalnie, będzie dostępny tylko w ramach budżetu] Zasilacz: FSP Hyrdro 650w Sprawa: doceń wszelkie zalecenia tutaj dziękuję Budżet: 1500 USD może wzrosnąć w razie potrzeby Doceniam każdą pomoc, jaką mogłem uzyskać w związku z powyższym kompilacją komputera, dziękuję!
Reply
#5

hmm w porządku, dzięki za radę jedyny powód, dla którego dostaję az planszę, ponieważ mogę chcieć uzyskać dalsze ulepszenia tylko na GPU i cpu, kiedy pojawią się nowsze, jeśli dostanę budżetowy mobo i będę musiał go zmienić, jeśli chcę mieć nowego gpu i cpu w dalej Czy mogę również zapytać, jak długo ostatnia gwarancja MSI GTx może uwzględniać inne marki, jeśli mają one lepszy zakres gwarancji Dziękuję Ci!
Reply
#6

Domyślcie się, że jest 3, Zotac 5. Powinieneś naprawdę uwzględnić całkowity budżet w monitorze, aby lepiej oszacować. Rozdzielczość i częstotliwość odświeżania monitora określi, które części należy uzyskać.
Reply
#7

Dziękuję za odpowiedź dla monitora najprawdopodobniej dostanę taki z 1080p 144hz poleciłbyś jakikolwiek inny monitor lub obudowę i powinienem dostać specjalnie dla podanej kompilacji?
Reply
#8

mushroom12345 napisał: Dziękuję za odpowiedź dla monitora najprawdopodobniej dostanę taki z 1080p 144hz poleciłbyś jakikolwiek inny monitor lub obudowę i powinienem dostać specjalnie dla podanej kompilacji? Monitoruj możesz wypróbować monitory pryzmatyczne lub benq xl2411. U powinno kosztować około 500 USD za monitory. Jeśli chcesz uzyskać 144hz, potrzebujesz minimum gtx1070 co najmniej. Właśnie dlatego musisz wypracować cały budżet
Reply
#9

należy pamiętać, że domyślna gwarancja zotac wynosi tylko 2 lata. Aby uzyskać dodatkowe 3 lata, musisz zarejestrować się online w ciągu 14 dni od zakupu.
Reply
#10

W porządku, dziękuję za doradzenie mi na monitorze poleciłbyś mnie na dowolnej obudowie, jeśli to możliwe? niezbyt pewny, jaki rodzaj obudowy powinienem dostać dla części, które kupuję
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)