Cena sprzedaży: Desktop jako "serwer"
#1

Cześć wszystkim,   Myśląc o zbudowaniu nowego komputera, ale przede wszystkim będzie on używany jako "serwer", potrzebna jest twoja informacja o przybliżonej cenie. Oto ważne dane techniczne:   Procesor: Mocny. i7 prawdopodobnie? RAM: 16 GB Grafika: Czy mogę to zrobić? na pokładzie może? Miejsce przechowywania: 2 dyski SSD 500 GB Raid 0 Mamy nadzieję, że pochodzi z WIFI Adapter Inne przypadki, płyty główne nie są tak ważne.     Inna uwaga: powinno być cicho, ponieważ umieści to w mojej sypialni   Ile powinienem poświęcić na tego rodzaju instalację?
Reply
#2

"serwer" do oglądania wideo w sypialni? albo co
Reply
#3

farma krewetek?
Reply
#4

Nie zaleca się używania raidu 0 do przechowywania. 1 ssd przepadł, wszystkie dane zniknęły
Reply
#5

Juts mówi "serwer" jest bardzo niejasny. Proszę odpowiedzieć na więcej pytań, które zamierzam zadać. 1) ilu oczekiwanych użytkowników uzyskuje dostęp do serwera w tym samym czasie? 2) jaki typ serwera? Serwer plików? Serwer przesyłania strumieniowego wideo? Itp?
Reply
#6

Twoje pytania są zbyt ogólne. Jedyne, co mogę ci powiedzieć, to że nie potrzebujesz SSD, ponieważ będziesz ograniczony maksymalną prędkością Ethernet 1 Gb / s, która wynosi 125 Mb / s, czyli prawie całą maksymalną prędkość HDD.
Reply
#7

Sequential vs random read
Reply
#8

Poleciłbym Ryzenowi na wielowątkowość, standardowy dysk twardy w RAID1 lub 0 1. Nie polegaj na WiFi dla połączenia
Reply
#9

serwer plików to jest?
Reply
#10

Zwykle serwer nie jest cichy, jeden leh. Tak czy inaczej, jak mówią inni brokerzy, nie dostańcie SSD. Jeśli twoim zainteresowaniem jest szybkość, możesz spróbować wycelować w Seagate Firecuda. Intel Core i7-7770 jest zdecydowanie wystarczająco dobry. Powinien też otrzymać 32 GB pamięci RAM. fireblazt napisał: Cześć wszystkim, Myśląc o zbudowaniu nowego komputera, ale przede wszystkim będzie on używany jako "serwer", potrzebna jest twoja informacja o przybliżonej cenie. Oto ważne dane techniczne: Procesor: Mocny. i7 prawdopodobnie? RAM: 16 GB Grafika: Czy mogę to zrobić? na pokładzie może? Miejsce przechowywania: 2 dyski SSD 500 GB Raid 0 Mamy nadzieję, że pochodzi z WIFI Adapter Inne przypadki, płyty główne nie są tak ważne. Inna uwaga: powinno być cicho, ponieważ umieści to w mojej sypialni Ile powinienem poświęcić na tego rodzaju instalację?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)