[Pomoc ] wyłączenie monitora i GPU przy pełnej prędkości wentylatora
#1

Grał należności Ex na wysokich ustawieniach i pół drogi przez , mój monitor pociemniało i mój EVGA 1080 fan kręciło prawdziwy głos. Musiałem zrobić twardy restart . Jest to klasyczny przypadek przegrzania procesora graficznego czy jest to coś innego? Moi specyfikacje systemowe są na stronie ...
Reply
#2

mają u testowano go w innych grach , jak również? Może u można przejść do podglądu zdarzeń , aby sprawdzić, czy nie ma żadnych błędów.
Reply
#3

c0ke123 napisał: Grał należności Ex na wysokich ustawieniach i pół drogi przez , mój monitor pociemniało i mój EVGA 1080 fan kręciło prawdziwy głos. Musiałem zrobić twardy restart . Jest to klasyczny przypadek przegrzania procesora graficznego czy jest to coś innego? Moi specyfikacje systemowe są na stronie ... Podobnie dzieje się ze mną grę na bardzo wysokim ustawieniem . Ale moje prostu rozbił się z powrotem do okna pop-up mówiąc mało pamięci . Ale 1080 posiada 8GB Nie mów mi, że wykorzystuje wszystkie 8GB. Potem znowu zdarzyć się tylko raz lub dwa razy.
Reply
#4

samym GPU EVGA może być problem ?
Reply
#5

Myślę, że nie. Gram Wydziału z tym samym GPU i to nie zdarza się w ogóle (tak mogę nadal grać podział ) i również nie ma męska Sky ( zaskakująco , a gra to strata mojego $$$ ) Myślę, że Deus Ex wciąż nie jest dobrze zoptymalizowany i ustawienie na bardzo wysokie i ultra jest bardzo wymagający na GPU. jakiś czas korzysta ponad 5GB pamięci GPU , który był naprawdę wysoki, ale może jestem gier na 21 : 9 Wide ekranie monitora .
Reply
#6

Podobno jest to pierwsza gra wymagająca gram odkąd dostał kartę. Normalnie jej tylko dota . Mam podejrzenie, że może to być kwestia przegrzaniem , jak czytam gdzieś mój przypadek nie jest zoptymalizowany do otwartych chłodnic powietrza , takich jak ACX .
Reply
#7

c0ke123 napisał: Podobno jest to pierwsza gra wymagająca gram odkąd dostał kartę. Normalnie jej tylko dota . Mam podejrzenie, że może to być kwestia przegrzaniem , jak czytam gdzieś mój przypadek nie jest zoptymalizowany do otwartych chłodnic powietrza , takich jak ACX . tak u Sprawa nie mają dobry przepływ powietrza ?
Reply
#8

c0ke123 napisał: Mam podejrzenie, że może to być kwestia przegrzaniem , jak czytam gdzieś mój przypadek nie jest zoptymalizowany do otwartych chłodnic powietrza , takich jak ACX . Lol, tested.com nazywa to jeden z najlepszych przypadkach chłodzonych powietrzem Leh. Prowadzenie 3 wloty 1 ? Zacytować: Silverstone FT02 , jeden z najlepszych przypadkach chłodzonych powietrzem , ma trzy wentylatory 180mm na dole , że uderzenie powietrza prosto do górnej części obudowy. http://www.tested.com/tech/pcs/45340...uild-part-two/
Reply
#9

Tak najwyraźniej tak . Dlatego zastanawia mnie , dlaczego coś takiego się stało. Inne niż to może być zasilacz ... ale mój jest 750W , który jest więcej niż zalecana .
Reply
#10

Czy monitorować temp ? Kopalnia wstałem do max 75 na pełnym obciążeniu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)