Pomoc w rootowaniu oppo
#1

Cześć, nie wiem, czy to właściwe miejsce do rozpoczęcia mojego wątku. Ale czy ktoś wie, jak rootować oppo r11, aby móc dostosować całą czcionkę i motywy?
Reply
#2

U możesz spróbować zapytać w sekcji mobilnej, gdzie znajduje się wątek oppo.
Reply
#3

Spróbuj przeszukać na forum xda. Do rootowania, tam zawsze ryzyko murowania telefonu. Bez względu na twardą cegłę lub miękką cegłę.
Reply
#4

Jeśli twój telefon obsługuje odblokowywanie bootloadera, możesz użyć rootu Magisk Systemless. Aby sprawdzić, czy obraz poprawki działa, możesz użyć polecenia fastboot, aby załadować niestandardowy obraz bez jego flashowania.
Reply
#5

Nie sądzę, żebyś mógł wykorzenić telefon OPPO, ponieważ ich bootloader nie może zostać odblokowany.
Reply
#6

😅 Nie mogę znaleźć wątku mobilnego ... ZrE0_Cha0s napisał: U możesz spróbować zapytać w sekcji mobilnej, gdzie znajduje się wątek oppo.
Reply
#7

Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz. Mam opcję odblokowania oem w trybie programisty i nie mam pewności, czy rzeczywiście pozwala ona odblokować bootloader 😥 amazingone napisał: Nie sądzę, żebyś mógł wykorzenić telefon OPPO, ponieważ ich bootloader nie może zostać odblokowany.
Reply
#8

Masz link do prowadnika krok po kroku? guyz92 napisał: Jeśli twój telefon obsługuje odblokowywanie bootloadera, możesz użyć rootu Magisk Systemless. Aby sprawdzić, czy obraz poprawki działa, możesz użyć polecenia fastboot, aby załadować niestandardowy obraz bez jego flashowania.
Reply
#9

Wypróbowany. Xda nie dostarczył niczego; ( lenseview napisał: Spróbuj przeszukać na forum xda. Do rootowania, tam zawsze ryzyko murowania telefonu. Bez względu na twardą cegłę lub miękką cegłę.
Reply
#10

Cynn2016 napisał: Wypróbowany. Xda nie dostarczył niczego; ( Może społeczność nie jest wystarczająco duża, aby można było na niej zacząć od deweloperów. Cóż, twórcy tam nie są opłacani i polegają na darowiznach, aby utrzymać ich pracę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)