Mobilny Internet szerokopasmowy
#1

Nie jestem pewien, o co pytać, ale .. Który dostawca usług internetowych zapewnia lepszą mobilną transmisję danych dla iPada w singapurze? Singtel?
Reply
#2

Każda lokalizacja będzie miała własną mocniejszą ispę i naprawdę nie da się jej zmierzyć. Jak dotąd mój mobilny Internet szerokopasmowy z singtel daje mi całkiem niezłe wrażenia z dobrym zasięgiem na zewnątrz. Ponieważ niektóre pokrycia w pomieszczeniach mogą nie być dobre, jeśli właściciel budynku nie próbował wprowadzić singla w celu zwiększenia zasięgu ..
Reply
#3

Myślę, że IDA ma mapę cieplną mobilnego odbioru?
Reply
#4

xonix napisał: Myślę, że IDA ma mapę cieplną mobilnego odbioru? Ale odbiór mobilny nie jest równoznaczny z pokryciem danych i niezawodnością.
Reply
#5

Zamieniony z singtel na m1 podczas pokazu na PC. Podsumowując moje 2 tygodnie doświadczenia. Jeśli podoba Ci się przechwalanie się prawie do pełnej siły sygnału, idź z singtelem. Jeśli nie lubisz swojej sieci, aby często przełączać się między 3G i 4G, idź z singtelem. Jeśli twoje urządzenie nie ma volte i chciałbyś dalej surfować w sieci podczas połączenia (nie tak naprawdę w twoim przypadku, ponieważ używasz iPada), idź z singtelem. Poza wyższymi kosztami singtel, wszelkie inne aspekty dotyczące jakości sieci, wygrywają ją z rąk do rąk. Szkoda, że uruchomili sim tylko z 12-miesięczną umową po skoku do m1. Całkiem dobrze sobie tam z 1 1 ofertą danych. Solidne 7 GB danych 4G 50 minut darmowej sim i reg za 30,70 USD
Reply
#6

Zwróć uwagę, że widziałem, jak ruch sieciowy został zerwany przez sieć komórkową (singtel), bez problemów z starhub n m1.
Reply
#7

geckoSG napisał: Zwróć uwagę, że widziałem, jak ruch sieciowy został zerwany przez sieć komórkową (singtel), bez problemów z starhub n m1. nieuchronnie ma martwe strefy, szczególnie w podziemnych tunelach lub piwnicach. i zależy również od urządzenia i sprzętu
Reply
#8

kero89 napisał: Zamieniony z singtel na m1 podczas pokazu na PC. Podsumowując moje 2 tygodnie + doświadczenia. Jeśli podoba Ci się przechwalanie się prawie do pełnej siły sygnału, idź z singtelem. Jeśli nie lubisz swojej sieci, aby często przełączać się między 3G i 4G, idź z singtelem. Jeśli twoje urządzenie nie ma volte i chciałbyś dalej surfować w sieci podczas połączenia (nie tak naprawdę w twoim przypadku, ponieważ używasz iPada), idź z singtelem. Poza wyższymi kosztami singtel, wszelkie inne aspekty dotyczące jakości sieci, wygrywają ją z rąk do rąk. Szkoda, że uruchomili sim tylko z 12-miesięczną umową po skoku do m1. Całkiem dobry interes z ofertą 1 + 1. Solidne 7 GB danych 4G + 50 min + darmowa sim i reg za 30,70 USD / miesiąc. Niedługo wrócę z nimi Czy jesteś pewien, że bardzo często przełączasz się między 3G a 4G? Poza tunelami NS / EWL rzadko mam ten problem. Tak siła sygnału nie jest tak dobra, ale usługa przechodzi odpowiednio. Część VoHSPA (3G) Mam więcej problemów w SingTel niż M1. Ledwo użyteczny (<300 kb / s) podczas połączenia głosowego. M1 może zazwyczaj dawać wyższą prędkość. Wszystko opiera się na> trzyletnim doświadczeniu na M1 i 6 lat na SingTel. (Zmieniono z 3G na 4G / LTE w tym czasie).
Reply
#9

lohsenglte napisał: Czy jesteś pewien, że bardzo często przełączasz się między 3G a 4G? Poza tunelami NS / EWL rzadko mam ten problem. Tak siła sygnału nie jest tak dobra, ale usługa przechodzi odpowiednio. Część VoHSPA (3G) Mam więcej problemów w SingTel niż M1. Ledwo użyteczny (<300 kb / s) podczas połączenia głosowego. M1 może zazwyczaj dawać wyższą prędkość. Wszystko opiera się na> trzyletnim doświadczeniu na M1 i 6 lat na SingTel. (Zmieniono z 3G na 4G / LTE w tym czasie). Tak, na pewno, całkiem pewny zasięg nie jest tak szeroki, jak się spodziewano. Byłem z M1 od 2005 roku, zanim przeprowadziłem się do Singtel w 2011 i 2012 roku (2 linie). Przesunąłem linię tabletu do M1, ponieważ Singtel mnie wyrzucił Cóż, doświadczenie różni się. W moim przypadku surfowanie jest zbyt wolne, aby było rozsądne, gdy jestem w trakcie rozmowy. Tak, dzwonię wcześnie rano, przed godziną 7 rano, w strefie z przeciążeniami i gdy mogłem wykonywać wiele zadań (pcw na forach, fb, surfować lazada qoo10) z Singtelem, stało się to niemożliwe po przejściu na M1. Kiedy jestem zbyt chory, zerwam umowę i odskoczę z powrotem na Singtel, który mam nadzieję, że oferta 1 + 1 zostanie, nie za expem, żeby zerwać kontrakt 6 USD * za pozostałą część kontraktu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)