Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zagadkowy problem ze zdjęciem, pomoc potrzebna!
#1

Cześć chłopaki, nie wiem, gdzie szukać rozwiązania mojego problemu, mam nadzieję, że jakieś miłe dusze tutaj mogą rzucić trochę światła.   Mam problem z ładowaniem zdjęć, na przykład zdjęciem z Facebooka na dowolnym albumie, nie mogę przeglądać zdjęć, gdy kliknę "Dalej" (strzałka w prawo na zdjęciu), nie zostanie załadowane następne zdjęcie, część, w której informacje o profilu są byłaby pusta.   Następny przykład: mapy google, zdjęcia w miejscach docelowych, restauracje, nie ładowały się, głównie szare pola.   Próbowałem mapy Facebook i google w różnych przeglądarkach i na różnych komputerach, a nawet używam mojego własnego safari na iPhone'a, aby przetestować ... wszystkie jednak mają problemy.   jak to może być?
Reply
#2

Czy to mogą być problemy z Internetem, czy też problemy z twoim komputerem? Może może wyświetlić listę parametrów używanych przez komputer? Następnie próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, aby przetestować i
Reply
#3

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Spójrz na moje zrzuty ekranu. Dziwne jest to, że próbuję na różnych przeglądarkach (chrome, firefox, ie), na różnych komputerach, wynik jest taki sam.
Reply
#5

Przerażające jest nawet używanie mojej przeglądarki internetowej z puffin na iPhone'a, na singel komórkowej transmisji danych, tak samo, co?
Reply
#6

mapy google również takie same, na moich własnych danych iphone singtel, przeglądarka internetowa puffin. wypróbowane różne komputery na chrome, firefox, tak samo. w poważnie?
Reply
#7

Czy próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną telefonu i komputera, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem?
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Czy próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną telefonu i komputera, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem? próbował wyczyścić dane przeglądarki itp., spróbuj na różnych komputerach, ale wciąż tak samo. czy jest jakiś sposób, żeby zrobić to inaczej? jak wyczyścić pamięć podręczną PC?
Reply
#9

bongnino napisał: próbował wyczyścić dane przeglądarki itp., spróbuj na różnych komputerach, ale wciąż tak samo. czy jest jakiś sposób, żeby zrobić to inaczej? jak wyczyścić pamięć podręczną PC? Pobierz ccleaner, aby usunąć śmieci PC
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)