Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebujesz kupić kopię systemu Windows Vista w wersji x64 (dowolna wersja)
#1

Czy ktokolwiek (lub ktoś z firmy Microsoft) może w tym pomóc? Niby żałuję zakupu 32-bitowej wersji OEM od SLS, kiedy został wydany, czy jest jakiś sposób na uzyskanie nowej kopii Vista x64 w tym momencie?
Reply
#2

? Kup win7 la. Dlaczego chiu chce kupić vistę?
Reply
#3

Rock-kun napisał: Czy ktokolwiek (lub ktoś z firmy Microsoft) może w tym pomóc? Niby żałuję zakupu 32-bitowej wersji OEM od SLS, kiedy został wydany, czy jest jakiś sposób na uzyskanie nowej kopii Vista x64 w tym momencie? Cześć Rock-kun, Może być trudno go znaleźć, ale możesz spróbować. Z drugiej strony klucz produktu dla systemu Windows Vista 32bit działa również z 64-bitowymi wersjami systemu Windows Vista, o ile jest to ta sama edycja. Moja sugestia to wypożyczenie drugiej płyty CD
Reply
#4

Rike, że licencjonowanie OEM jest dość mylące? Czy moi Dell PC pochodzi z OEM. Zawierają tylko 32-bitowe tylko okna. Czy mogę zainstalować 64-bitowy system Windows? Na tym?
Reply
#5

blackie83 napisał: Rike, że licencjonowanie OEM jest dość mylące? Czy moi Dell PC pochodzi z OEM. Zawierają tylko 32-bitowe tylko okna. Czy mogę zainstalować 64-bitowy system Windows? Na tym? Cześć blackie83, Jeśli pytasz, czy możesz zainstalować 64-bitową wersję na 32-bitowej licencji OEM systemu Windows 7, odpowiedź brzmi: tak, możesz! Należy jednak pamiętać, że klucz produktu działa również na tym samym modelu i tym samym typie licencji. Na przykład: masz Windows 7 Pro OEM 32bit. W takim przypadku można również zainstalować system Windows 7 Pro OEM 64bit przy użyciu 64-bitowej płyty OEM. Jeśli masz dalsze pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, a my z chęcią Ci pomożemy!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)