Nie powiodło się tworzenie wirtualnej maszyny wirtualnej Netbeans
#1

Ilekroć uruchamiam netbeans, tworzenie JVM nie powiodło się komunikat wyskakuje. Próbowałem przeszukać rozwiązanie online i wypróbować je, ale bez skutku.   Moje bieżące wartości netbeans.conf: -J-client -J-Xss128m -J-Xms256m -J-XX ermSize = 512m   Używam Windows 7 Home Premium 64bit i Netbeans 7.1.2   Pomóż mi proszę
Reply
#2

PatrickJane napisał: Ilekroć uruchamiam netbeans, tworzenie JVM nie powiodło się komunikat wyskakuje. Próbowałem przeszukać rozwiązanie online i wypróbować je, ale bez skutku. Moje bieżące wartości netbeans.conf: -J-client -J-Xss128m -J-Xms256m -J-XX ermSize = 512m Używam Windows 7 Home Premium 64bit i Netbeans 7.1.2 Pomóż mi proszę Zanim przejdziemy do debugowania, podziel się, jaka jest całkowita ilość pamięci Twojego systemu. Czy działało to wcześniej i czy jest coś zainstalowanego, na przykład aktualizacja jvm, zainstalowanie nowej aplikacji, czy zmieniono którąś z opcji netbean, która spowodowała sytuację?
Reply
#3

mój dysk C ma 52,2 GB wolnego od 97,6 GB, napęd D 352 GB bez 353 GB i 8 GB pamięci RAM. To jest mój pierwszy raz instalując netbeans i jvm i wybieram wszystkie domyślne ustawienia, które dostarczył mi instalator.
Reply
#4

Przejdź do logu netbeans .... domyślna lokalizacja jest coś w stylu C: \ Users \ home \ .nbi \ log Otwórz go i zobacz wklej zawartość tutaj
Reply
#5

Czy zaktualizowałeś pakiet Java SDK? spróbuj uruchomić Netbeans z wiersza poleceń z następującym argumentem: netbeans.exe --jdkhome = "C: \ <ścieżka do instalacji Java SDK \ jdk <numer wersji>" Jeśli używasz Linuksa, będzie .
Reply
#6

Na forum Sun, ppl wierzysz, że możesz chcieć używać 64-bitowego jdk zamiast 32-bitowego jdk. Myślę, że przyczyna tego wciąż pozostaje tajemnicą. ppl wierzy również, że zmiana konfiguracji może rozwiązać: Jak rozwiązać błąd podczas tworzenia maszyny JVM podczas uruchamiania Netbeans
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)