Często zadawane pytania dotyczące wtyczki domowej
#1

Witajcie, obecnie korzystam z wtyczki domowej tplink do podłączenia do mojego szerokopasmowego mio .. Ograniczenie prędkości mojego łącza szerokopasmowego to szerokopasmowe łącze światłowodowe o przepustowości 100 Mb / s, jednak moja prędkość na speedtest.net wynosi tylko 2-3 Mb / s, prawie tak jak mój poprzedni Internet. 15mbps, czy ktokolwiek może wymyślić błędne zdania?
Reply
#2

Ile masz lat w domu? Czy jest podłączony do wtyczki rozszerzeń? Co to za model homepluga?
Reply
#3

whaleshark87 napisał: Ile masz lat w domu? Czy jest podłączony do wtyczki rozszerzającej? Jaki to model wtyczki domowej? Zamieszkam w 10-letnim mieszkaniu, oni zmienili wszystkie nasze okablowanie na światłowód .. model homepluga jest TL-PA251
Reply
#4

whaleshark87 napisał: Ile masz lat w domu? Czy jest podłączony do wtyczki rozszerzającej? Jaki to model wtyczki domowej? Moje połączenie jest następujące: mio box i router w salonie, podłączam moją wtyczkę bezpośrednio do źródła zasilania; Druga wtyczka jest w moim pokoju, bezpośrednio z mojej wtyczki do mojego komputera
Reply
#5

nestnest77 napisał: Witajcie, obecnie korzystam z wtyczki domowej tplink do podłączenia do mojego szerokopasmowego mio .. Ograniczenie prędkości mojego łącza szerokopasmowego to szerokopasmowe łącze światłowodowe o przepustowości 100 Mb / s, jednak moja prędkość na speedtest.net wynosi tylko 2-3 Mb / s, prawie tak jak mój poprzedni Internet. 15mbps, czy ktokolwiek może wymyślić błędne zdania? Jestem na planie ADSL SingTel 15 Mbps. Kiedyś pobierano 17 Mb / s dla testów przeprowadzanych na speedtest.net, ale wydaje się, że problem tkwi w ich serwerach testowych w tym momencie. Oto co właśnie dostałem: SingTel Telin SGIX ViewQuest Zrobiłem kolejne 2 testy z narzędziami wsparcia SingTel pod tym linkiem: Narzędzia
Reply
#6

Właśnie wykonałem test w świecie rzeczywistym pobierając plik z lokalnego serwera NUS: http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)