Dyskusje Aztech 7009 RG
#1

To jest wątek do dyskusji na temat Aztech 7009, przyjdź i porozmawiaj o .......
Reply
#2

Tylko 1Gbps użytkownicy mogą uzyskać ten modem. Poszedłem do sklepu singtel i powiedzieli, że nie można kupić na półce. Ostatnim razem kupiłem mój 7003 za 129 funtów.
Reply
#3

WWE_Fan napisał: Tylko 1Gbps użytkownicy mogą uzyskać ten modem. Poszedłem do sklepu singtel i powiedzieli, że nie można kupić na półce. Ostatnim razem kupiłem mój 7003 za 129 funtów. możesz po prostu kupić 7008 .. sprzęt jest taki sam ...
Reply
#4

7008 269 USD zapytałem st, nie wiedzą, kiedy następny rabat promocyjny na aztechowy router.
Reply
#5

wongminmin napisał: 7008 269 USD zapytałem st, nie wiedzą, kiedy następny rabat promocyjny na aztechowy router. jest to najtańszy ze wszystkich routerów 4x4 leh .. haha
Reply
#6

Czy ktoś może opublikować zdjęcie 7009 tutaj?
Reply
#7

jtjt00 napisał: Czy ktoś może opublikować zdjęcie 7009 tutaj? Już wysłany przez kogoś .. http://forums.hardwarezone.com.sg/ne...l#post94499778
Reply
#8

jtjt00 napisał: Czy ktoś może opublikować zdjęcie 7009 tutaj? tutaj chaiwin1000 napisał: Pewnie Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Z Alcartel ONT (zmieniły stary stary ericsson) Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Wygląd równie mądry jak brak różnic z 7008 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Cześć wszystkim, dzieląc się umysłem oprogramowania układowego, oprogramowania i bootloadera? Można go znaleźć w http://192.168.1.254 pod informacją urządzenia (uwaga: wystarczą tylko te 3 wpisy!). Wersja oprogramowania 339.6.2-003 Wersja oprogramowania V4.16L.02A Bootloader (CFE) Wersja 1.0.38-116.174 To dlatego, że mój router działa ostatnio. Zanim przywróciłem ustawienia fabryczne, blokowanie odbywa się co najmniej dwa razy dziennie.
Reply
#10

Oprogramowanie układowe Aztech nie może tego zrobić, pomogłem komuś skonfigurować router 7003 wcześniej, kiepski interfejs użytkownika i czasami serwer WWW zawiesi się. Nie wiem, dlaczego ktokolwiek będzie fanboi taki kiepski produkt.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)