odtwarzacz flash Adobe
#1

Cześć chłopaki, chcecie zapytać, czy istnieje ryzyko, aby włączyć zawsze mój odtwarzacz Adobe Flash, aby uruchomić na chrome? chrome nagle auto blokuj plugin adobe. Jest to normalne? w niektórych witrynach reklamy i odtwarzacz wideo będą blokowane i poproszą o pozwolenie na uruchomienie.
Reply
#2

Dopóki nie zostanie to poprawione w przyszłym tygodniu, uważaj na której stronie uruchom plugin.
Reply
#3

ohhhh. więc w przyszłym tygodniu mój chrom wróci do normy?
Reply
#4

ultimate700 napisał: ohhhh. więc w przyszłym tygodniu mój chrom wróci do normy? Adobe Flash Player powinien być rezydentem na komputerze PC / laptopie. Jeśli odwiedziłeś strony, które wymagają pobrania Flash Playera ..... NIE ..... ponieważ te witryny prawdopodobnie mają program rouge podszyty jako flash player.
Reply
#5

jtjt00 napisał: Dopóki nie zostanie to poprawione w przyszłym tygodniu, uważaj na której stronie uruchom plugin. thx, nie wiedział, że wystąpiły luki w zabezpieczeniach 0-day flash player. włączyłem automatyczną aktualizację lampy błyskowej i (ustawiłem zegar na 1 min przed wyzwalaczem, aby uruchomić usługę) i po kilku godzinach autoupdated to 16.0.0.296 ... Biuletyn zabezpieczeń firmy Adobe ZAKTUALIZOWANE: Poradnik bezpieczeństwa dla programu Adobe Flash Player (APSA15-01) Zacytować: AKTUALIZACJA (24 stycznia): użytkownicy, którzy włączyli automatyczną aktualizację środowiska wykonawczego pulpitu Flash Player, otrzymają wersję 16.0.0.296 od 24 stycznia. Ta wersja zawiera poprawkę dla CVE-2015-0311. Adobe spodziewa się, że aktualizacja będzie dostępna do pobrania ręcznego w tygodniu 26 stycznia. Współpracujemy z naszymi partnerami dystrybucyjnymi, aby udostępnić aktualizację w Google Chrome i Internet Explorer 10 i 11.
Reply
#6

Mój Firefox jest jedynym programem 16.0.0296. IE i Chrome wciąż 16.0.0.287. Możesz ręcznie pobrać i aktualizować tutaj, mimo że strona nadal wyświetla 16.0.0287. Wersja plików to 16.0.0296. http:
Reply
#7

mój domowy komputer nie ma google chrome na windows. ale zgodnie z biuletynem aktualizacja pieprzu jest jutro? ot abit, zawsze nie mogę uzyskać zaktualizowanego instalatora flash, odkąd zmieniono z singlet adsl 10m na m1 fiber, http:
Reply
#8

czy mogę sprawdzić, czy nadal używasz chrome pytając o pozwolenie na uruchomienie wtyczki Adobe?
Reply
#9

nie exp to na którymkolwiek z naszych komputerów za pomocą chrome, ale wszystkie za pomocą wbudowanej wtyczki pieprzu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)