Kontrola sprzętu. Aktualizacja do włókna 1 gb.
#1

Cześć wszystkim, będę recontract mój światłowód 300 mbps do 1 gb. Potrzebujesz pomocy, aby sprawdzić, czy muszę uaktualnić dowolny z moich ekwipunku, aby mieć pewność, że wydostanę się najlepiej z 1GB.   Oto moja obecna konfiguracja: Router - Asus RT N65-U 2 x wtyczki domowe - Aztech HL 129EP   Łączę swój komputer za pomocą wtyczki domowej, dlatego moją główną troską będzie połączenie kablem LAN przez wtyczkę. Prędkość bezprzewodowa nie jest aż tak ważna dla mnie.   Zastanawiałem się, czy będę musiał zmienić router, a może nawet wtyczki, aby w pełni wykorzystać prędkość. Mądrze w budżecie, mam nadzieję, że to grosze i nie złamie banku. 300 dolarów za router jest dla mnie za dużo.   TIA chłopaki!
Reply
#2

fabz87 napisał: Cześć wszystkim, będę recontract mój światłowód 300 mbps do 1 gb. Potrzebujesz pomocy, aby sprawdzić, czy muszę uaktualnić dowolny z moich ekwipunku, aby mieć pewność, że wydostanę się najlepiej z 1GB. Oto moja obecna konfiguracja: Router - Asus RT N65-U 2 x wtyczki domowe - Aztech HL 129EP Łączę swój komputer za pomocą wtyczki domowej, dlatego moją główną troską będzie połączenie kablem LAN przez wtyczkę. Prędkość bezprzewodowa nie jest aż tak ważna dla mnie. Zastanawiałem się, czy będę musiał zmienić router, a może nawet wtyczki, aby w pełni wykorzystać prędkość. Mądrze w budżecie, mam nadzieję, że to grosze i nie złamie banku. 300 dolarów za router jest dla mnie za dużo. TIA chłopaki! żadne domowe wtyczki nie mogą nawet dotykać kabla o przepustowości 1 Gb / s. Najtańszym rozwiązaniem jest układanie kabli.
Reply
#3

renfred89 napisał: żadne domowe wtyczki nie mogą nawet dotykać kabla o przepustowości 1 Gb / s. Najtańszym rozwiązaniem jest układanie kabli. tak. które wiem na pewno. ha ha. ale czy to jest homeplug, czy powinienem pójść na sneoji? Czy powinienem uaktualnić swój router?
Reply
#4

renfred89 napisał: żadne domowe wtyczki nie mogą nawet dotykać kabla o przepustowości 1 Gb / s. Najtańszym rozwiązaniem jest układanie kabli. fabz87 napisał: tak. które wiem na pewno. ha ha. ale czy to jest homeplug, czy powinienem pójść na sneoji? Czy powinienem uaktualnić swój router? Jeśli chodzi o to, co powiedział renfred89, połóż kable. Zmieniasz wersję na lepszą wtyczkę lub nie, nie wykorzystujesz w pełni 1GBb. Więc w pewnym sensie, po co aktualizować w pierwszej kolejności?
Reply
#5

Najlepsze wtyczki Homeplug dostępne obecnie na rynku mogą pobrać maksymalnie 400 Mbps przez LAN. Jeśli jest to w porządku, to HL129EP jest w porządku. Oczywiście, jak mówili inni, układanie kabli zapewni najlepszą wydajność.
Reply
#6

Alvinalvintan napisał: Oczywiście, jak mówili inni, układanie kabli zapewni najlepszą wydajność. Jaki jest najlepszy sposób ułożenia kabla, jeśli nie masz nic przeciwko temu, że pytam? ponieważ mieszkam w 5 pokojowym mieszkaniu, a ruter i ont są w salonie, podczas gdy moja główna sypialnia jest na drugim końcu mieszkania. lol. więc po prostu znajdź ultra długi kabel LAN?
Reply
#7

fabz87 napisał: Jaki jest najlepszy sposób ułożenia kabla, jeśli nie masz nic przeciwko temu, że pytam? ponieważ mieszkam w 5 pokojowym mieszkaniu, a ruter i ont są w salonie, podczas gdy moja główna sypialnia jest na drugim końcu mieszkania. lol. więc po prostu znajdź ultra długi kabel LAN? możesz to zrobić, jeśli uważasz, że długi kabel nie zostanie zgięty między drzwiami a ościeżnicą drzwi, lub jeśli nie masz pewności, że kabel jest wolny od zakłóceń. Zazwyczaj ludzie angażują elektryka, aby wykonać to zadanie, i myślę, że w pobliżu jest wielu wykwalifikowanych wykonawców, którzy mogą ci pomóc.
Reply
#8

fabz87 napisał: Jaki jest najlepszy sposób ułożenia kabla, jeśli nie masz nic przeciwko temu, że pytam? ponieważ mieszkam w 5 pokojowym mieszkaniu, a ruter i ont są w salonie, podczas gdy moja główna sypialnia jest na drugim końcu mieszkania. lol. więc po prostu znajdź ultra długi kabel LAN? Jakieś inne kanały, takie jak SCV, wchodzące do twojej głównej sypialni? Staraj się "lombangować" w tym kanale, aby nie trzeba było położyć dodatkowego. Lub po prostu użyj tych kabli
Reply
#9

Cześć chłopaki Niedawno również przełączyłem się na plan StarHub 1Gbps. Podczas korzystania z mojego telefonu, aby wykonać test prędkości bezprzewodowej, czy ta prędkość jest normalna? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

Jaki telefon ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)