Wybory płyty głównej Mini-ITX
#1

cześć wszystkim,   Szukam do uzyskania płyty głównej mini-ITX do gier. Mam już obudowę węzła 202.   Celuję w: i5-7500 MSI H110i Pro AC -> 422SGD od Cybermind (naprawdę nie potrzebuję wifi)   ale z tego, co przeczytałem, ta płyta zaczęła się od procesora Skylake, więc bez aktualizacji BIOS, płyta nie będzie w stanie uruchomić się z POST z procesorem Kabylake.   więc czy wciąż jest to powracający problem dla płyt głównych Skylake? lub większość powinna już być zaktualizowana do obsługi Kabylake?   czy powinienem dostać mini-ITX B250?   a co z Ryzenem? Nie widzę żadnych płyt głównych mini-ITX.   moim głównym celem jest gra Path of Exile. (1 gra)   Przepraszam, jeśli niektóre z moich faktów są błędne. Dzięki.
Reply
#2

Jest już dostarczany z najnowszymi bios. Może teraz obsługiwać procesor Intel 7th series cpu. Właśnie zbudowałem dla mojego klienta. Same Msi h110i i i5-7500. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ryzen itx już wkrótce, jeśli możesz poczekać. Jeśli granie jest Twoim jedynym celem, to i Intel nie będzie się mylił. Który najlepiej pasuje do Twojego budżetu.
Reply
#3

Nie sądzę, żebyś był zbyt zaniepokojony wsparciem dla Kaby Lake. Osobiście lubię Asrock i Gigabyte warianty ich płyt ITX.
Reply
#4

singupingu napisał: Jest już dostarczany z najnowszymi bios. Może teraz obsługiwać procesor Intel 7th series cpu. Właśnie zbudowałem dla mojego klienta. Same Msi h110i i i5-7500. Ryzen itx już wkrótce, jeśli możesz poczekać. Jeśli granie jest Twoim jedynym celem, to i Intel nie będzie się mylił. Który najlepiej pasuje do Twojego budżetu. cześć, Dzięki za informację. mam szansę na jeden ze starych postów http://forums.hardwarezone.com.sg/107614235-post3.html cena jest silna po 2 miesiącach. może muszę iść zrobić więcej badań z większej liczby miejsc. Vulpix napisał: Nie sądzę, żebyś był zbyt zaniepokojony wsparciem dla Kaby Lake. Osobiście lubię Asrock i Gigabyte warianty ich płyt ITX. cześć, Czy jest jakiś konkretny planszy, który chciałbyś polecić w Gigabyte?
Reply
#5

TrueBeliever_jh napisał: cześć, Dzięki za informację. mam szansę na jeden ze starych postów http:
Reply
#6

Vulpix napisał: Zazwyczaj po prostu biję serię graczy, ponieważ zwykle jestem w porządku z komponentami wyższej klasy. Nie mam żadnych rekomendacji, ale zawsze możesz spojrzeć na cechy ich dolnych krawędzi i zobaczyć, który z nich pasuje. Czy rozważasz właśnie uzyskanie prostej konfiguracji mATX? Czy byłby on tańszy od ITX-a? Nie. już dostał Fraktal Design Node 202. Chcę, żeby mój ślad wieży był jak najmniejszy Widzę, że H110 jest najbardziej podstawowym, podczas gdy reszta B150, H170, Z170 ma szybszą prędkość PCI-e i więcej slotów na RAM i OC, które są dla mnie bezużyteczne. seria 200 jest nowsza z nieco większą prędkością. to dlatego celuję w H110. następnym krokiem będzie B150 i H170
Reply
#7

Do normalnego użytkowania, nawet w grach, h110 jest zdecydowanie wystarczający. Chyba że mówisz o grach rywalizacyjnych, w których liczy się podzielone sekundy.
Reply
#8

To albo h110, albo b250, nie ma sensu b150.
Reply
#9

co ciekawe nie wiele płyt H110 ITX ma slot M.2 dla SSD. MSI H110i ma. reszta nie istnieje. M.2 tylko dla wifi. brak gniazda rozszerzeń PCI-e x16
Reply
#10

TrueBeliever_jh napisał: co ciekawe nie wiele płyt H110 ITX ma slot M.2 dla SSD. MSI H110i ma. reszta nie istnieje. M.2 tylko dla wifi. brak gniazda rozszerzeń PCI-e x16 Zauważ, że m.2 może używać tylko ssd opartego na PCIE. Prędkość to także 20 Gb / s zamiast 32 Gb / s wyższej płyty głównej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)