Aktualizacja sterownika karty wideo
#1

Właśnie kupiłem nową kartę graficzną o nazwie ATI Radeon 9600XT. Moja konfiguracja komputera. jest P4 z systemem Windows XP. Problem polegał na tym, że gdy chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej, wystąpił następujący błąd. Czy powinienem go zignorować i zainstalować? Czy powinienem użyć starego sterownika? Szukam twojej wiedzy w tej dziedzinie. Dzięki. Zobacz załączony rysunek.
Reply
#2

Albo pobrałeś niewłaściwy pakiet lub sterownik który powoduje taki błąd: Możesz spróbować pobrać z tego linku: ATI Catalyst
Reply
#3

suavegamer30 napisał: Właśnie kupiłem nową kartę graficzną o nazwie ATI Radeon 9600XT. Moja konfiguracja komputera. jest P4 z systemem Windows XP. Problem polegał na tym, że gdy chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej, wystąpił następujący błąd. Czy powinienem go zignorować i zainstalować? Czy powinienem użyć starego sterownika? Szukam twojej wiedzy w tej dziedzinie. Dzięki. Zobacz załączony rysunek. Czasem tak to wygląda, pojawia się ten błąd z moim sterownikiem karty bezprzewodowej, itp. Czasami po prostu odliczam, chyba że coś jest nie tak po awarii, jak coś takiego
Reply
#4

czy można bezpiecznie instalować oprogramowanie, czy też będzie ono powodowało jakiekolwiek konflikty w przyszłości z innymi sterownikami urządzeń? adrianganjunwei napisał: Czasem tak to wygląda, pojawia się ten błąd z moim sterownikiem karty bezprzewodowej, itp. Czasami po prostu odliczam, chyba że coś jest nie tak po awarii, jak coś takiego
Reply
#5

suavegamer30 napisał: czy można bezpiecznie instalować oprogramowanie, czy też będzie ono powodowało jakiekolwiek konflikty w przyszłości z innymi sterownikami urządzeń? skąd masz kierowcę?
Reply
#6

suavegamer30 napisał: Właśnie kupiłem nową kartę graficzną o nazwie ATI Radeon 9600XT. Moja konfiguracja komputera. jest P4 z systemem Windows XP. Problem polegał na tym, że gdy chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej, wystąpił następujący błąd. Czy powinienem go zignorować i zainstalować? Czy powinienem użyć starego sterownika? Szukam twojej wiedzy w tej dziedzinie. Dzięki. Zobacz załączony rysunek. Zrelaksuj się, oznacza to tylko, że sterownik, który próbujesz zainstalować, nie jest podpisany cyfrowo za pomocą odpowiedniej wersji systemu Windows. Jeśli sterownik stwierdza, że jest zgodny z określoną wersją systemu Windows, do którego instalujesz, zwykle jest w porządku. Uważam, że dostawcy muszą płacić firmie Microsoft, aby ich sterowniki zostały cyfrowo podpisane, po kilku seriach sprawdzania, czy ich sterowniki działają na planowanych platformach. Czytaj http:
Reply
#7

dzięki za link, to usuwa moje wątpliwości. davidktw napisał: Zrelaksuj się, oznacza to tylko, że sterownik, który próbujesz zainstalować, nie jest podpisany cyfrowo za pomocą odpowiedniej wersji systemu Windows. Jeśli sterownik stwierdza, że jest zgodny z określoną wersją systemu Windows, do którego instalujesz, zwykle jest w porządku. Uważam, że dostawcy muszą płacić firmie Microsoft, aby ich sterowniki zostały cyfrowo podpisane, po kilku seriach sprawdzania, czy ich sterowniki działają na planowanych platformach. Czytaj Testowanie WHQL - Wikipedia, darmowa encyklopedia Jeśli jesteś osobą ostrożną, po prostu wykonaj kopię zapasową systemu przed instalacją.
Reply
#8

ze strony Amd support .... adrianganjunwei napisał: skąd masz kierowcę?
Reply
#9

suavegamer30 napisał: ze strony Amd support .... Link, który ci podam, lub inny link?
Reply
#10

suavegamer30 napisał: ze strony Amd support .... po prostu zainstaluj ba
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)