Dokumenty chipsetu Intel Sneaks Out Z390: Native USB 3.1 Gen2, Wireless-AC, Bluetooth
#1

Dokumenty chipsetu Intel Sneaks Out Z390: Native USB 3.1 Gen2, Wireless-AC, Bluetooth 5     Zacytować: Intel twierdzi, że chipset Z390 jest zgodny z procesorami ósmej generacji. Intel umieścił na swojej stronie internetowej oczekujące procesory ośmioprocesorowe, więc wiemy, że trafią one do rodziny procesorów ósmej generacji.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     Zacytować: W kwietniu Intel odświeżył swój chipset z serii 300 z 14nm Cannon Lake PCH, podczas gdy chipset Z370 wykorzystał 22-nanometrowy węzeł procesowy.   Nowy PCH Intela spadł tylko na nowe płyty główne serii H, B i Q, które z ciekawością opuściły platformę Z370 (jedyny chipset overclockera), z nieco przestarzałym chipsetem. Nowy dokument Z390 nie ujawnia żadnych nowych szczegółów związanych z draniem ziemi. Zamiast tego, chipset po prostu przenosi chipsety serii Z na równe nogi z nowymi modelami z serii 300.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   czytaj więcej: https:
Reply
#2

Wbudowane Intel WiFi bezpośrednio w chipsecie brzmi interesująco. Koniec z kartami PCIe i M.2 WiFi i adapterami USB WiFi? Wygląda na to, że firmy produkujące układy Wi-Fi, karty USB WiFi i karty Wi-Fi zobaczą pewną stratę w przychodach.
Reply
#3

Wbudowana sieć Wi-Fi jest już dostępna w mniejszych dyskach 3 serii serii. Nie każdy MB będzie go posiadał, ponieważ producenci wciąż muszą wprowadzać inne rzeczy, aby to działało.
Reply
#4

Cóż, zabili kontrolerów napędu, dźwięk, LAN, może zabić WiFi i BT też tak?
Reply
#5

bardzo dobrze .. 9560
Reply
#6

aktualizacje: na różnicach w linii PCI. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz https:
Reply
#7

Sian .. Powinienem trochę poczekać, zanim dostanę platformę z370 dla usb 3.1 wave 2
Reply
#8

FinalTidus napisał: Sian .. Powinienem trochę poczekać, zanim dostanę platformę z370 dla usb 3.1 wave 2 Mój Z370 ma już port USB 3.1 gen 2 i nagłówek MB przez kontroler Asmedia. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek ich użył.
Reply
#9

Heng moi ma już kontroler thunderbolt / intel 3.1 Gen 2 i ładowanie PD. Nie wydaje się, żeby AC 9260 działał na kanale 80Mhz z niezawodnością, spada na N dużo. Nie jestem pewien, czy to moje anteny, ale spróbowałem 2 BT 4.2 + 80MHz ac. Chipset Cannonlake (w odróżnieniu od kabylake Z370) + wifi serii 9000 również oznacza koniec tradycyjnego bagażu Windows 7 na ten czas. Domyślam się, że jeśli jest 8 rdzeń kawy to może być tylko Z390. Ponieważ Windows 10 powodów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)