Komputer nie chce się włączyć, ale płyta główna ma światła
#1

Komputer nie chce się włączyć, ale płyta główna ma światła
Reply
#2

Wymień wszystkie części platformy, jak te po prawej - ->
Reply
#3

twoja płyta główna ma wskaźnik świetlny, idź sprawdź z instrukcją, że na płycie głównej pojawi się określone światło dla określonego błędu
Reply
#4

Lampka na płycie głównej świeci się po włączeniu przycisku bezpośredniego startu Moja specyfikacja to: I5 4670k Asus Maximus VI Hero 2x4Gb 1600Mhz corsair zemsta pr Zmiana chłodnicy z Corsair H80I na kapitan Deepcool 240ex Zotac gtx 980Ti reference Cooler master slient pro m2 720watt PSU Case Phanteks P400 2x 128 Gb M4 kluczowe SSD System operacyjny Windows 10
Reply
#5

czy umieściłeś pastę termiczną na swoim chipie b4 instalując cooler cpu?
Reply
#6

december5 napisał: Lampka na płycie głównej świeci się po włączeniu przycisku bezpośredniego startu Moja specyfikacja to: I5 4670k Asus Maximus VI Hero 2x4Gb 1600Mhz corsair zemsta pr Zmiana chłodnicy z Corsair H80I na kapitan Deepcool 240ex Zotac gtx 980Ti reference Cooler master slient pro m2 720watt PSU Case Phanteks P400 2x 128 Gb M4 kluczowe SSD System operacyjny Windows 10 ts go c your user manual czy to ta płyta główna https://www.asus.com/sg/Motherboards...lpDesk_Manual/ strony 1-27 -1-37 dostałem przedstawienie, które doprowadziło do którego błędu mógłbyś dać mu czek
Reply
#7

Tak, to jest moja płyta główna. Dioda LED nie pokazuje żadnego kodu, jedynym światłem zapalonym jest przycisk bezpośredniego startu i przycisk resetowania na płycie głównej kamipify napisał: ts go c your user manual czy to ta płyta główna https:
Reply
#8

Tak, chłodziarka procesora, którą kupiłem, ma wcześniej nałożoną pastę termiczną ZrE0_Cha0s napisał: czy umieściłeś pastę termiczną na swoim chipie b4 instalując cooler cpu?
Reply
#9

Spróbuj z 1 kawałkiem pamięci RAM? Zamień, jeśli nie masz, spróbuj innego gniazda również.
Reply
#10

Mogłoby być 1) albo zapomniałeś umieścić 8-pinowy kabel zasilający, aby wysłać moc do twojego procesora. 2) lub masz uszkodzony kabel zasilający. 3) Spróbuj przełączyć się na inny port w swoim zasilaczu. 4) Spróbuj ponownie włożyć kable zasilacza zarówno na zasilaczu, jak i na płycie głównej. 5) Użyj zapasowego 8-stykowego i
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)