Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się
#1

Cześć,   Moja sieć szerokopasmowa Singnet daje mi wiele problemów w ciągu ostatnich kilku dni, dziś zrobiło się najgorzej, nie jestem w stanie pozostawać w kontakcie przez ponad godzinę, a usługi 2 modemowe "usługi modemowe" staną się czerwone.   Uprzejmie proszę o poradę!
Reply
#2

Zadzwoń do Singtel, powiedz, trzymaj DC, prawdopodobnie kabel miedziany nie jest dobry Liao, wszystko na zewnątrz ma problem, że nie musisz płacić, w domu musisz zapłacić.
Reply
#3

To znany problem. Twój miesięczny może uzyskać 100 Mb / s straty czasu.
Reply
#4

ragegoh napisał: Cześć, Moja sieć szerokopasmowa Singnet daje mi wiele problemów w ciągu ostatnich kilku dni, dziś zrobiło się najgorzej, nie jestem w stanie pozostawać w kontakcie przez ponad godzinę, a usługi 2 modemowe "usługi modemowe" staną się czerwone. Uprzejmie proszę o poradę! Czy to problem serwera DNS? Polega na ponownym uruchomieniu routera, komputera, włączeniu / wyłączeniu karty Ethernet / Wi-Fi w zależności od połączenia i ostatniego, szczęścia. Zawsze próbuj włączyć router przed włączeniem komputera. Najlepiej mieć czas od 30 do 5 minut, aby router mógł w pełni załadować. Ale nadal nie ma faulu, a masz lepsze szanse za pośrednictwem kabla Starhub Cable / M1 w tej samej cenie lub w światłowodzie MR / VQ, które kosztują więcej (MR i VQ bez upustu mobilnego, ponieważ nie są to operatorzy komórkowi, a VQ ma inne przyczyny kosztu).
Reply
#5

ragegoh napisał: Cześć, Moja sieć szerokopasmowa Singnet daje mi wiele problemów w ciągu ostatnich kilku dni, dziś zrobiło się najgorzej, nie jestem w stanie pozostawać w kontakcie przez ponad godzinę, a usługi 2 modemowe "usługi modemowe" staną się czerwone. Uprzejmie proszę o poradę! Wszystkie telefony podłączone do gniazd telefonicznych muszą używać mikrofiltrów. Mikrofiltr ma 2 porty, a telefon powinien być podłączony do gniazda telefonicznego mikrofiltra, a mikrofiltr podłączony do ściennego gniazda telefonicznego. Jeśli jakikolwiek telefon jest podłączony bezpośrednio do ściennego gniazdka telefonicznego lub przypadkowo podłączony do gniazda DSL w mikro-filtrze, to w dowolnym momencie przychodzi połączenie lub ktoś podnieść telefon do korzystania, a następnie twój Internet zostanie odcięty. Modem powinien być podłączony do gniazda DSL mikrofiltra. Jeśli jednak modem nie ma wspólnego ze ściennym gniazdem telefonicznym z telefonem, nie ma potrzeby stosowania mikrofiltra dla modemu. Ale wszystkie telefony muszą mieć mikrofiltr. Wymień mikrofiltr i sprawdź, ponieważ mikro-filtr jest zepsuty. Jeśli mikro-filtr jest niezawodnie wyklu- czony jako problem, może to być już drut miedziany. Albo wewnątrz twojego domu, albo na zewnątrz, w pewnym punkcie pomiędzy DP w strefie wspólnej do wymiany ST.
Reply
#6

Próbowałem już zadzwonić, ale nagrana wiadomość kazała mi dzwonić w godzinach pracy. Uruchomiłem modem, zmieniłem filtr, podłącz modem kablowy do routera, używając innych portów, problem nadal występuje. W końcu udało mi się połączyć z Internetem już teraz, ale mam wrażenie, że połączenie wkrótce wygaśnie. Teraz bardzo rozczarowany Singnet. Planuje się zarejestrować światłowód starhub w grudniu
Reply
#7

Zmień teraz na MR lor .... jeśli umrzesz, zgaśnie nowy modem ... weź mnie
Reply
#8

ragegoh napisał: Próbowałem już zadzwonić, ale nagrana wiadomość kazała mi dzwonić w godzinach pracy. Uruchomiłem modem, zmieniłem filtr, podłącz modem kablowy do routera, używając innych portów, problem nadal występuje. W końcu udało mi się połączyć z Internetem już teraz, ale mam wrażenie, że połączenie wkrótce wygaśnie. Teraz bardzo rozczarowany Singnet. Planuje się zarejestrować światłowód starhub w grudniu Bro, Starhub fiber sibeh mediocre. W tej samej cenie możesz wybrać M1 lub MR, aby uzyskać lepszą jakość. Nie polecam, aby wybrać najlepsze, czyli VQ, które kosztują 65 USD miesięcznie, ponieważ budżet może stanowić problem. Mówiąc, płacisz orzeszki ziemne, dostajesz małpy. Stąd, dla przedziału cenowego, rozsądne jest, aby wybrać albo M1 albo MR, a zdecydowanie nie Singtel lub Starhub.
Reply
#9

Mam budżet. Starhub teraz 100mbps 39,90 dolarów miesięcznie. W zestawie bezpłatna aktywacja i instalacja.
Reply
#10

ragegoh napisał: Mam budżet. Starhub teraz 100mbps 39,90 dolarów miesięcznie. W zestawie bezpłatna aktywacja i instalacja. Blokują wiele rzeczy 100 Mbps do pobrania.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)